0
clear
  • Куршум Вибратор, Iusmnur Мини Кармин Clitorial Стимулација Играчки, Батерија Водоотпорен G Место Вибратор со 10 Вибрации Режими на Секс Играчки за Жени Двојки
  • -20%
  • -20%
Куршум Вибратор, Iusmnur Мини Кармин Clitorial Стимулација Играчки, Батерија Водоотпорен G Место Вибратор со 10 Вибрации Режими на Секс Играчки за Жени Двојки

Куршум Вибратор, Iusmnur Мини Кармин Clitorial Стимулација Играчки, Батерија Водоотпорен G Место Вибратор со 10

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вибратор дискретно masquerades како кармин, мали и лесно да се носат и во приватниот за вашата чанта или патување.Целта на Iusmnur вибратор е да се молам на модерните жени и вашиот партнер ослободување на сексуална репресија и подобрување на сексуалноста. ❤ Премиум Тело-безбедно Материјал : кармин вибратор е направен од телото безбедно силикони и не-токсични ABS, без мирис, флексибилни, хигиенски, тоа глајд модели низ вашата кожа некој нема да затегнување или повлекување на вашите чувствителни делови.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме да не hesitatet да контактирате со нас.Како сите-тело терапевтски massager.Како предигра играчка за да го зачини вашиот сексуален живот.Тоа е Живот, водоотпорен, па можете слободно да ги користите во тушеви, или каде што сакате, само исплакнете го со вода по употреба.Уживајте секаде и во секое време со кармин дизајн.Совети : препорачливо е да се целосно наполнет пред првата употреба.Можете да го користите како често како додаток накит за да уживаат во сексот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Прецизност Клиторичен Стимулација】На совет на PHANXY куршум вибратор одликува со тесен работ кој се фок

Приближната Производ Димензии : Вибратор; Вкупна Должина : 7.25 во (18.4 cm), Insertable Должина : 6.25 во (15.9 cm), Ширина

Please wait...