0
clear
  • Kinobo Бенд 22mm Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm / Опрема S3 Граница Smartwatch 46mm Лесни Дрво Watchband Брзо Ослободување на Рака Замена Хривнија Wristband (Сандаловина-22MM)
  • -20%
  • -20%
Kinobo Бенд 22mm Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm / Опрема S3 Граница Smartwatch 46mm Лесни Дрво Watchband Брзо Ослободување на Рака Замена Хривнија Wristband (Сандаловина-22MM)

Kinobo Бенд 22mm Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm / Опрема S3 Граница Smartwatch 46mm Лесни Дрво Watchband

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ИНДИВИДУАЛНОСТ】Секоја рака доаѓа со своите индивидуални зрна, На заменливи 22mm smart watch бенд компатибилен со Samsung Опрема S3 Класичен/Граница, Галакси Watch 3 45mm / Галакси Види 46mm, Опрема 2 Нео Телевизија, Фосилните Генералот 4 П Explorist ЧАС ,Ticwatch Про. 【 КВАЛИТЕТ 】 рачно изработени природни Дрвени, Повеќе природни, повеќе самодоверба, безопасни за човечкото тело, не се алергични.Бидете блиску до природата секој момент. 【 УДОБНОСТ 】 Smart Пеперутка Тока за лесно ракување Неверојатен изглед, одговара Доаѓа со 2 Дополнителни Иглички. 【 УСЛУГА 】 365 Дена врати & наплата .Професионални услуги на клиентите е секогаш од страна на вашата страна.Брз одговор во рок од 24 часа.Премиум природата дрво види бенд, Можете лесно може да го носат вашиот постоечки Samsung Галакси Види, Погоден за сите модели на 20mm/22mm Smartwatch., издржливи & привлечни.Рафинирани површина процес, мазна & мека, се чувствува удобно на вашиот зглоб.Прилагодлива должина според вашиот зглоб, prefect во секој детал.Доверливи двојно виткање затворач се осигура безбедноста , лесно може да го замени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Официјално Лиценцирани NCAA Силикони Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Watch Сите Серија.Компатибилен со Apple Wat

Рака За да се види 5 4 3 6 SE 38mm 42mm 44mm 40мм.Бендот доаѓа со watch гкл на двете страни за лесна инсталација и отстр�

Премиум Материјал : Одговара за 5.Motorola Мото 360 2 (Мажи 42mm 2015 година).Компатибилност : Garmin Vivoactive 3 / Vivoactive 3 Music

Лесно да го вметнете и отстраните, совршено се вклопуваат за вашиот види;.Исклучителна изработка и Стил�

ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ Претставуваат вашиот тим во стил со оваа неверојатна силикони спорт бенд.Модерен и fun

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде�

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

69" Smartwatch, ако вашиот гледате е број на Моделот не е, како истите, ве молиме да не купувам ова види бенд.9" и �

18mm види бенд додатоци се компатибилни за Fitbit Смисла / Обратно 3 18mm ширина бендови.Различни бои за вашиот

* Компатибилен Модел:Оваа smartwatch бенд за деца е компатибилен за verzon Gizmo види 2, Gizmo види 1 и verzon Дизни Gizmo.Ис�

Компатибилни Модели : Компатибилен за да се види 3840mm ширина;Овие бендови се вклопува може да се компатиб

На 22mm замена нерѓосувачки челик солидна види wristband + мрежа milanese јамка види хривнија функција комбинациј�

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде�

Рачно изработени Плетенка Paracord Хривнија Бендот да се вклопи во вашиот Уникатен Зглоб и Стил...

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

Компатибилен со Amazfit ТРекс, Amazfit ТРекс Про Smart Watch, Не се вклопуваат други модели (Види НЕ е вклучен).Различ

Please wait...