0
clear
  • Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Crosstour 4K 16MP Спорт Акција Камера
  • -20%
  • -20%
Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Crosstour 4K 16MP Спорт Акција Камера

Navitech Акција Камера Ранец & Сини Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со Crosstour 4K

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност. 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

【ДАЛЕЧИНСКИ ПРИСТАП】за Разлика од традиционалните аналогни затворен систем за проверка, ова е отворе�

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB...

Лесни дигитална слика пренос комбинација.Стабилна и јасно HD видео 720p 120fps, 28ms / 4км 8 канали, 8 беспилотни л�

Сосема Нов во Мало Пакување Со Водоотпорен Случај, USB,Батерија,Брз Stater Водич,.Full HD 1080 P 30fps акција камера с�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Супер компактен Сензор Единица, погоден за повеќето високо дискретна инсталации 【ПОДВОДНИ ИНСПЕКЦИЈА�

Holybro kopis cinematic X8 е моќен и тешкидолжност модел дизајниран за професионалци.Со целосна карбонски влакна р�

Оваа цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.57 инчен / 40mm, 3.34 инчен / 85mm кол);На 8inch Screen1 То

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Погоден не само за надвода инспекција како редовни водадоказ камери го направите, но, исто така, подводн

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Please wait...