0
clear
  • HLMSKD домашно Кино Проектор, КОМПЈУТЕР WiFi HD LED HiFi Мултимедијални Видео Игра Проектор (Боја : Sync Екран, Големина : 250x250x140mm)
  • -20%
  • -20%
HLMSKD домашно Кино Проектор, КОМПЈУТЕР WiFi HD LED HiFi Мултимедијални Видео Игра Проектор (Боја : Sync Екран, Големина : 250x250x140mm)

HLMSKD домашно Кино Проектор, КОМПЈУТЕР WiFi HD LED HiFi Мултимедијални Видео Игра Проектор (Боја : Sync Екран,

DEN 580.80

Достапност
Достапно за нарачка

Точно мајчин резолуција 1920*1080. Вграден андроид 9.0 smart оперативен систем, 1 G RAM, 8 ROM (опционално).Богата интерфејси, HD-Во, USB, компатибилен со различни уреди.Вграден-во HIFI 5 Wx2 јазик, шокантни звук.Далечински управувач 4-точка електрични корекција на грешките.Точно мајчин резолуција 1920*1080 Built-во андроид 9.0 smart оперативен систем, 1 G RAM, 8 ROM (изборен)Богатите интерфејси, HD-Во, USB, компатибилен со различни уреди,Изградена-во HIFI 5 Wx2 јазик, шокантни sound Remote контрола на 4-точка електрични корекција correction Optical параметри●Brightness : 7800 lumens. (600 ANSI lumens)●Резолуција : Мајчин 1920x1080 пиксели full HD●Contrast ratio : 5000 : 1●Дисплеј технологија : 6.0" LCD екран●LED живот : 30.000 часа●Фрли сооднос : 1.5 : 1●за Корекција на грешките : 4-точка моторните keystoneinterface●Текст : USBx2/HDMIx1, AVx1,●Излез : 3.5 mm headphoneother хардвер●Слушалката : 4Ω, 5 W x2 (СРС звук технологија)●Проекција големина на екранот (инчи) : 1.5 М-42" 2.8 M-80" 4.9 M 150" 6.2 М-200"●Најдобри проекција големина на екранот (инчи) : 60-150 инчи●Проекција далечина (метри) : 2.5~4.5 meters Projector Тежина и Димензии●Проектор големина : 250x250x140mm●Нето тежина : 3kg Large сликата до 200", многу поголеми од 60" TVHigh квалитет бакар систем за ладење со ниско ниво на бучава level Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Вграден во леќите дизајн, леќа капа штити леќа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Приклучокот Напон : AC 100240 V, 5060 Hz Операцијата на Владата : Прирачник,Далечински Управувач за Далечинска К�

68 kg* Пакет содржина : 1 x projector If имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одг

Пренослив дизајн : мала тежина, може да се носи околу, убава и дарежлив, можат да привлечат луѓе внимание

1 KGPacking големина : 330*115*215mm Packing тежина : 1.Мултимедијални врска поддршка : WEWATCH проекторот е опремен со разл�

Тип на производ : Smart home theater.Извор на светлина : L ЕД.Осветленост : 12000 сијалица lumens.Резолуција : 1280800 Светил

КУТИЈА освен Изразат испорака начин.Нов висок квалитет на Нови Чип,работи одлично.Ако треба да ја проме�

Ние сме искрени продавачот ,ние се стремиме да обезбеди најдобра услуга и производи за сите купувачи.Пр�

Starlight Проектор Ноќ Осветлување : LED elk облик starlight проектор ноќ светлина создава романтична галактички ср

Мајчин WVGA резолуција со 1080p Max Текст, кој Texas instruments DLP Технологија за да се постигне јасни и јасна слика...

Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.Со својата мала тежина, ултрамини големина и зам�

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

Обработка на слика Технологија : TFT LCD.Контраст : 800 : 1 Физичка резолуција : 320240 P.Максимална резолуција за �

3 DMD Технологија со напредни МултиБоја обработка.OSRAM LED светилки со 30000 часа на животниот век,400 Lumens светли

【Мајчин 1080 P т мора да се грижите за тоа.Можете да го работат тоа умно со притискање на копчето на главна�

Издржливи : image quality (квалитет на пренос, јасно пренос на сигналот на сликата.Женски конектор на производ�

Please wait...