0
clear
  • NiceTQ Замена Ѕид/Home AC Адаптер за полнење за Fusion5 10.6 16GB Андроид Таблет КОМПЈУТЕР 108
  • -20%
  • -20%
NiceTQ Замена Ѕид/Home AC Адаптер за полнење за Fusion5 10.6 16GB Андроид Таблет КОМПЈУТЕР 108

NiceTQ Замена Ѕид/Home AC Адаптер за полнење за Fusion5 10.6 16GB Андроид Таблет КОМПЈУТЕР 108

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Таблет КОМПЈУТЕР 108. (2.5 mm).Замена AC Ѕид Адаптер/Држачи за Кабелот За Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Таблет КОМПЈУТЕР 108 Текст : 100v - 240v Излез : DC5v, 2 A Краток спој Заштита Светлина во тежина и со тешки-должност кабел-жица.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ се користи за брзо полнење и над задолжен за заштита на Компатибилен со : Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Таблет КОМПЈУТЕР 108 Пакетот вклучува : 1 единица Ѕид AC полнач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обезбедува удобен pickup и задржување на хексадецимален сврзувачки елементи.Lobular дизајн дискови заедно ст

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

Компатибилен со i Phone 11 Про 50% Полиуретан / 25% TPU / 25% Поликарбонат.Внатрешниот дел на синтетички обичен pel

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к�

【Прилагодливи】за Да ја прилагодите јасноста на боите и боја температура од ротирачко копче...

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

Please wait...