0
clear
  • Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли
  • -20%
  • -20%
Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли

Под Оклоп Жените е Обвинет Непријателските 2.5 Работи за Чевли

DEN 1249.92

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Лесни, надворешни пета контра за дополнителна поддршка што ги држи на задниот дел на стапалото се заклучува во место.Dual midsole комбинира Микро G со Обвинет Тапацир за крајната комбинација на удобност и енергија да се вратат.Отстранлив, удобност sockliner обезбедува удобен & одговорно возење.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Лесни, надворешни пета контра за дополнителна поддршка што ги држи на задниот дел на стапалото се заклучува во место.Dual midsole комбинира Микро G® со Обвинет Амортизирање® за крајната комбинација на удобност и енергија да се вратат.Отстранлив, удобност sockliner обезбедува удобен & одговорно возење.Солидна гумени outsole опфаќа големо влијание зони за поголема трајност со помала тежина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Л�

UA HOVR технологија обезбедува 'нулта гравитација се чувствуваат' за одржување на енергија се врати што по�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ткаенина.Гумен ѓон.Mesh горниот.Чипка затворање.Lightstrike амортизирање.Одговорно Зголеми midsole.Гумени outsole.Ва�

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.NB Одговор 2.0 перформанси insert (внеси).Одговорно ЕВА midsole.ABZORB технологија.О

ГЕЛ Технологија Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Реинженерните outsole гкл за подобри offroad влече

7"Големина : 40 НАС : 8.Ова е модерен неколку воздух перница работи чевли.1"Големина : 44 НАС : 11 велика БРИТАНИ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа го�

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Versa Foam технологија.Re

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Primeknit текстил горниот.Ланче затворање.adidas 4 D midsole.Cushioned footbed.Гумени outsole.МО�

Гумен ѓон.Дише Мрежа Горниот Лесен и дише.Вегетаријанска храна, Произведена со користење на животните б

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.FLYTEFOAM BLAST Лесни, midsole пена со енергичен и мн�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нема Материјал За Ознака.Увезени.вешт

Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа горниот дел е екстремно флексибилен & дише, со синтетички облоги за д�

Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Целосна должина phylon midsole за лесни амортизирање.УЛТРА ДИШЕ ЧЕВЛИ СО М

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

Please wait...