0
clear
  • ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање
  • -20%
  • -20%
ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање

ASICS на Жените вклучуваат динамика 2 Трчање

DEN 1043.52

Достапност
Достапно за нарачка

Синтетички-и-мрежа.Гумен ѓон.ЕВА Midsole -Сунѓер-како материјал со шок апсорбирање на квалитети кои се надополнуваат отскокнување назад.ЕВА Sockliner -Отстранлив sockliner кој овозможува амортизирање на перформансите.Работи и понатаму со доверба во вклучуваат динамика 2 жените водење чевли од ASICS, со нашата енергија амортизирање на технологија за сите-коло заштита и голема удобност underfoot.Нозете се заштитени и поддржани благодарение на ЕВА midsole, додека внатрешна пета контра нуди голем одговара.Има дополнителна поддршка од ЕВА sockliner да им помогне на притисни себе повеќе отколку што мисли е можно.Сакате чевли кои е изградена минатата, така додадовме тешко носи, пластични и гумени outsole, додека мрежа горниот им помага на воздухот се дојде до нога, па тоа не се прегрее.Работи во текот на ноќта?Или можеби повеќе сакате да добиете вашата секојдневна вежба во пред светот е горе?Се гледа во dimmer светлина со рефлексивни детали додадовме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кожа за ѓон.Дизајниран со велур облоги да понуди набитост за подолг период на употреба.Зголемете midsole об

Гумен ѓон.Најлон Горниот Дел Со Синтетички Облоги.Текстилни Поставата И Sock.Cushioned, Отстранлив Insole.Бренди�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Трчање.Дише мрежа горниот.Л�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нема Материјал За Ознака.Увезени.вешт

ГЕЛ Технологија Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Реинженерните outsole гкл за подобри offroad влече

Ткаенина.Гумен ѓон.Хибрид : пума е комбинација на две од неговите најдобри технологии : Запалам пена и nrgy

Гумен ѓон.Гумени материјал на единствена поседува висока издржливост за продолжување на носење време н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен �

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.Primeknit текстил горниот.Ланче затворање.adidas 4 D midsole.Cushioned footbed.Гумени outsole.МО�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Текстил; 30% Синтетички; 20% Гума.Увезе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други влакна.Увезени.Синтетички ед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Гумени материјал на единств

Нашите чевли се удобни секој ден.Дизајнот е модерен, визуелни и индивидуални.7"Големина : 40 НАС : 8.8" Нога Wi

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.ЕВА Midsole Сунѓеркако материјал со шок апсорбирање на квалитети кои се надопо�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.NB Одг�

Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа горниот дел е екстремно флексибилен & дише, со синтетички облоги за д�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен �

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.NB Одговор 2.0 перформанси insert (внеси).Одговорно ЕВА midsole.ABZORB технологија.О

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Versa Foam технологија.Re

7"Големина : 40 НАС : 8.Ова е модерен неколку воздух перница работи чевли.1"Големина : 44 НАС : 11 велика БРИТАНИ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Дише Мрежа Горниот Лесен и д

Синтетички единствена.Трчање.Дише мрежа горниот 2 Зум Воздух единици за зголемување на амортизирање.Му

UA HOVR технологија обезбедува 'нулта гравитација се чувствуваат' за одржување на енергија се врати што по�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Редовно се вклопув

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Versa Foam технологија.Re

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Лесни, конструиран мрежа го�

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.FLYTEFOAM BLAST Лесни, midsole пена со енергичен и мн�

Please wait...