0
clear
  • Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со OLFI ЕДЕН.Пет Бела 1080P HD Камера Акција
  • -20%
  • -20%
Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со OLFI ЕДЕН.Пет Бела 1080P HD Камера Акција

Navitech Акција Камера Ранец & Црвена Складирање Случај со Интегриран Градите Рака - Компатибилен со OLFI ЕДЕН.Пет

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразија-отпорен материјал.Вода-отвратителен пред скапоцености џеб со интегриран складирање случај да се заштитат и да ја организирате вашата камера и додатоци.Прилагодлив, поместена, рамо ремени за вкупно удобност. 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【ДАЛЕЧИНСКИ ПРИСТАП】за Разлика од традиционалните аналогни затворен систем за проверка, ова е отворе

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Сосема Нов во Мало Пакување Со Водоотпорен Случај, USB,Батерија,Брз Stater Водич,.Full HD 1080 P 30fps акција камера с

Супер компактен Сензор Единица, погоден за повеќето високо дискретна инсталации 【ПОДВОДНИ ИНСПЕКЦИЈА

и од 15 дена екстра долг режим.Задоволството на клиентите е нашиот гол, ве молиме контактирајте не со бил

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB 4x ди

[Високо ефективни децата камера] 2инчен екран на децата на камерата може да се пука 10000 фотографии и 1080 P в

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Водоотпорен до 10 ft 18.0 Мега пиксели резолуција.HD видео со резолуција; користи микро SD картички до 32 GB...

Лесни дигитална слика пренос комбинација.Стабилна и јасно HD видео 720p 120fps, 28ms / 4км 8 канали, 8 беспилотни л

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Оваа цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.57 инчен / 40mm, 3.34 инчен / 85mm кол);На 8inch Screen1 То

Интегрирани планината за вашата акција на камерата.Тешко, абразијаотпорен материјал.Водаотвратителен

Please wait...