0
clear
  • Carlisle MIN544307 се Мешаат Стомна, 74 оз, Tritan, Јасна (Пакување од 4)
  • -20%
  • -20%
Carlisle MIN544307 се Мешаат Стомна, 74 оз, Tritan, Јасна (Пакување од 4)

Carlisle MIN544307 се Мешаат Стомна, 74 оз, Tritan, Јасна (Пакување од 4)

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пауза-отпорни изградба идеален за надворешна и покрај базенот се користи.Минималистички дизајн комплименти постојните dishware.Replicates изгледаат и се чувствуваат на рециклиран стакло бокали.Издржливи Tritan изградба нема да попуштат или развивање на фини линии со продолжена употреба.Машина за миење садови безбедно.Подобрување на презентација на вашите пијалоци со Carlisle MIN544307 се Мешаат 22 унца стомна.Со автентичен изглед и се чувствуваат на рециклиран стакло, но направени од пауза-отпорни Tritan пластика, бокали се совршени за надворешна и покрај базенот пијалаци служба.Дизајниран да му се спротивстават на барањата на комерцијални храна услуга средина, се Мешаат dinnerware колекција е идеален за дома и ресторан употреба.На трајни Tritan материјал не ќе попуштат или да се развие лудост линии со употреба.На аглеста се прелива spout обезбедува точни, капе слободни фрлаат.Бокали се машина за миење садови безбедно за лесно одржување.Секој стомна е поддржан од страна на чипови и кршење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спецификација : Нови Зачукуваше Југ со Капак, Материјал : Чист Бакар, Тежина : 610 Грам , Јачина на звук : 64

Издржливи порцелански тело.Современа, забава дизајн.Класичен, топло earthtone колорит.Уникатен, функционал

Модерна и лесен.LSA Меѓународниот е Gio carafe има фина стаклени ѕидови кои го прават тоа практични за секојдн

Оваа pewter стомна да се користат со векови старите техники и ликовна италијанска изработка.Секој е направ

Чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно.Палецоткопчето на рачка отвора spout за фрлаат.Фино наво

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и не е лесно да се пробие.Антикапе spout,Погодно да се п

Торба има две врвот се справува и со целосна должина патент затворање.Салата Сет карактеристики отстра

Направени со #304 Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик, Висина : 10 in., Устата Ширина : 5.9 во., Обемот : 28.4 во.Bp

Може да се даде на вашите пријатели како housewarming подарок, и тие ќе бидат многу среќни.Тоа може да се корис

1pc отпорни на Топлина Ладна Вода Шише Домаќинство Пластика Издржлива Ладна Вода Шише.Совршен за вода, мр

Производ : Стомна.Дизајнер : Broggi Дизајн.Карактеристики : Никел сребро Стомна Broggi Дизајн Капацитет на qt.1,5

Направен од висок квалитет на акрилик материјал, не е лесно да се пробие и издржливи.Проѕирно шише со ка

♥Високо квалитетен материјал : оваа Чаша вода jug првенство во собата е Направен од премиум висока borosilicat

150 cl.Дизајниран од страна на Tapio Wirkkala.Инспириран од топењето на мразот во Lapland, Ultima Thule е дизајн легенда Tapio

За презентација на маса вода или сок.Современи дизајни во mouthblown стакло се зголемува со чиста вертикални

Убава бакарпозлата текот на трајни производи од не ' рѓосувачки челик.Елегантна завршница воведување н

Производител : Stieff.Состав : Стерлинг Сребро.Stieff Charming Stieff фунта сребрен трофеј стомна Дел има натпис Држа

♥Високо квалитетен материјал : оваа Чаша вода jug првенство во собата е Направен од премиум висока borosilicat

Премиум Квалитет – 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Carafe е направен од топлинаотпорни borosilicate стакло...

Тип : Бокали & Jugs.Производител : Стариот Newbury Crafters.Состав : Стерлинг Сребро.Бренд : Стариот Newbury Crafters.Старио

Please wait...