0
clear
  • MelodySusie Керамички Помине Вежба Битови во Собата, 3/32 (2.35 mm) Професионални Акрилни Нокти Датотека Вежба Малку за Нокти Педикир Cuticle Гел Ноктите Полирање
  • -20%
  • -20%
MelodySusie Керамички Помине Вежба Битови во Собата, 3/32 (2.35 mm) Професионални Акрилни Нокти Датотека Вежба Малку за Нокти Педикир Cuticle Гел Ноктите Полирање

MelodySusie Керамички Помине Вежба Битови во Собата, 3/32 (2.35 mm) Професионални Акрилни Нокти Датотека Вежба

DEN 647.52

Достапност
Достапно за нарачка

180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина. 120# ви помага да се првично помине брзо, file ноктите тротоарот, форма, и мазна.Супериорен Квалитет и Заштеда на Пари - Висока цврстина, трајни, и абразија-отпорни.Направи cuticle исчисти бриз.Премиум Керамички Материјал Направен со супериорен керамички материјал, овие помине уметност алатки се тешко носи, остар, и издржливи и, исто така, направена со деликатна. 300 Pcs Ронки File - Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал.Мултифункционален - 5 различни форми и големини : груб факел малку, среден-голем барел и мал пламен битови, парична казна барел топката, и чадор битови.Донесете го салонот за убавина дома сега.Не грижете се за трошење на повеќе време во скапа салон.Може да се изостри, мелење, neaten, издлаби, smoothen, полски, и преструктуирање гел и доградба на акрилни нокти, многу брзо и ефикасно, обично на најниската поставување пред redoing на нокти или педикир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На располагање 3 Големини : 60x80 Инчен, 1.25 Lb Во Тежина(Тинејџери)40x50 Инчен, 0.Не Постои Ништо Подобро Од Дава

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио

Направени Од Стиропор.Розова Боја.Се Користи За Одржување И Идентификување На Ткивото Примерок Блокови

Големи, еластични боја на екран осетлив на допир овозможува лесен работење на Извиднички преку своите и

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Подарокот е мала, но импресивен.Прекрасни украси ѕидот : Можете да се прилагодите на нафта сликарство ст

Производот категорија : складирање кутија под биро.Голем капацитет простор, не само што може да се инста

Брзо се качи / cleaning на gimbal од различни платформи.Машкиот дел од брзо ослободување месеци да Mo VI XL, и на жен

Нула setup такси.АВТОМАТСКИ на ЛУЃЕТО COUNTER : стапат ВО & OUT нога сообраќај на податоци со час ажурирање на ва

Мултицел, тоа може да се користи за да се скратува cuticle, исто така, се врши за пескарење, полирање, дупчење

Оригинална творба на тешки ветивер, избалансирани со светлина, цитрус тонови и зелена боја на бергамот

ПОГОДЕН МОДЕЛ : Овој стерео аудио специјално компатибилен со Epica 1 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012.СТЕРЕО во АВТОМОБИ

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Димензии Мерки 27 од страна 67 од 82 инчи (Ш x В x Д) 249 фунти тежина 400 фунти лимит на тежина на Контроли и Кара

Надворешни заб заклучување подлошки 410 нерѓосувачки челик се користи за да го заклучите ореви во место.

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина / совет голем

Целокупната Димензии : 24"w x 23"h Џеб Димензии : 33 / 4"w x 1"h x 3 / 4".Маркетинг Носители 48 Џеб Транспарентен Зелена

Високквалитет, долготраен AAAA алкални батерии.Дијаметар:7.908.2 mm Hight:39.8 mm.Исто така Познато и Како : E96, LR61,

Тоа е причината зошто ние го направивме Stardust Micas.Stardust Micas Се одлични за широк спектар на DIY проекти, оваа т

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина / совет голем

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Камерата може да капацитет до 1920 x 1080p 10bit 4 : 2 : 2 видео во 59.Двојна SD картичка слотови се овозможи автоматс

РАЗНОВИДЕН.ЗА ДА ГО ЗАБРЗАТЕ ЗАЗДРАВУВАЊЕТО.ОСНОВНИ ОБУКА.ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ИЗЛЕЗ ➤ ЗГОЛЕМУВАЊЕ ИЗЛЕЗ : Д

Лесно да се чисти ноктите фан прашина колектор, овој уред користи заменливи филтер одбор да го фати праш

Овошје за јадење може да се одржи различни големина овошја како што се портокали, јагоди, лимон, ананас,

Магнетното Мерач База е флексибилен и прецизни ротациони зглобови,може да се прилагоди на било која нас

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Please wait...