0
clear
  • Eujgoov 4PCS Види Кристално Стакло, 34/34.5/35/35.5 mm Двојно Domed Види Стакло Замена за да се Види Поправка
  • -20%
  • -20%
Eujgoov 4PCS Види Кристално Стакло, 34/34.5/35/35.5 mm Двојно Domed Види Стакло Замена за да се Види Поправка

Eujgoov 4PCS Види Кристално Стакло, 34/34.5/35/35.5 mm Двојно Domed Види Стакло Замена за да се Види Поправка

DEN 810.96

Достапност
Достапно за нарачка

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носат-отпорни.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Види кристално стакло има стандардна големина и едноставна конструкција, лесен и удобен за инсталација, супер јасно леќа, директно fitment.АПЛИКАЦИЈАТА Постојат 4 типа види стакло замена : 34/34.5/35/35.5 мм леќа дијаметар, тие се погодни за watchmakers и да се види поправка на работниците да го користат.ДОБРА ЗАМЕНА штрек стакло е добра замена за стариот еден, прекрасен види додаток види делови.ВИСОК КВАЛИТЕТ И-види стакло е направен од висок квалитет на sapphire кристално стакло, со полиран рабови, без гребнатини.Функција : 1. Висок квалитет на sapphire кристално стакло со полиран рабови, без гребнатини. 2. Површина е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носат-отпорни. 3. Висока цврстина, погоден за watchmakers и да се види поправка на работниците да го користат. 4. Замена види стакло, прекрасен види додаток види делови. 5. Едноставен и лесен за инсталација, супер јасно леќа, директно fitment.Спецификација : Предмет Тип : Види Стакло Материјал : Сафир Кристално Стакло во Боја : Како што е прикажано на сликата Леќа Дијаметар : Прибл.34mm / 1.34 во, 34.5 mm / 1.36 во, 35mm / 1.38 во, 35.5 mm / 1.40 во Грешка Спектар : на Работ дебелина околу 1~1.2 mm/0.04~0.05 во Дијаметар Грешка : ±0.2 мм Пакет Листата : 4 x Види Стакло Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.5 (H) инч ♛ Високо Квалитетен Материјал : надвор на чување на кошница е направен од

Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да б

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба,

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Независна претходно.Овој микроскоп доаѓа со СУПЕР widefield оптика и разноврсна LED осветлување систем кој о

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5 Windows 7 Професион

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со John Deere 4500, 4510, 4600, 4610 100% сосема нов и висок к

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн

Please wait...