0
clear
  • MSI ProSeries AMD Ryzen A320 DDR4 VR Подготвени HDMI USB 3 micro-ATX Плоча (A320M ПРО-VH ПЛУС)
  • -20%
  • -20%
MSI ProSeries AMD Ryzen A320 DDR4 VR Подготвени HDMI USB 3 micro-ATX Плоча (A320M ПРО-VH ПЛУС)

MSI ProSeries AMD Ryzen A320 DDR4 VR Подготвени HDMI USB 3 micro-ATX Плоча (A320M ПРО-VH ПЛУС)

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржува AMD Ryzen 1 и 2 Генерација/ Ryzen со Radeon Вега Графички Процесори и AMD-серија / Athlon Процесори за Приклучок AM24. Комбинирање на квалитет може да се потпре на со врвни перформанси и паметен бизнис решенија се клучните аспекти на A320 M ПРО-VH ПЛУС матична плоча.Конструиран за да се задоволи дури и на најсложените стручни, оваа плоча ќе се вклопи во било кој КОМПЈУТЕР.Правење на вашиот живот полесно и поддршка на вашиот бизнис со супер стабилен, сигурен и траен врвни перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

493987001 – Горниот Капак (вклучува Touchpad, Touchpad кабел, Отпечатоци читателот одбор w / кабел) 493986001 Прекинувач П�

Синхрони исправање, Висока ефикасност, 6.Висок квалитет на USB порт.Ултраниска статична струја 0.Не треба �

5 Gb E LAN со пропусен Опсег Management USB 3.Dual Channel НеECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs 0 Подготвени x16 Слот.ЗАСИЛУВАЧUP Аудио со ALC1220VB

ASH81 MК Carteм.ASH81 MК Видови mémoire de pris en задолжен : DDR3SDRAM, Mémoire de type fentes : DIMM, Canaux mémoire de : Dual.Famille де processeur : Intel, Process

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Замена на ста�

Постабилна и издржливи од обичните кондензатори.На матичната плоча користи модуларен и голема топлина

2канален реле интерфејс одбор кој може да се контролира директно со широк спектар на микроконтролери.Ко

8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 8 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 30

10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050

Опис на производот Хардверски Спецификации Чипсет ESPRESSIFESP32 240 MHz Xtensa еден / dualcore 32битна LX6 микропроцесори

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

ПРОЦЕСОР : Dual LGA1366 Sockets Поддршка QuadCore Intel Xeon Процесори 5500 секвенца(NehalemЕП процесор); QPI 6.4 GT / s.Чипсет : Intel 5520(

На тока дизајн е лесен за инсталација и структура е компактен и не заземаат простор.Изработени од АБС ма

★Материјал : Силикон ★Да се подобри ефикасноста на вашиот обработка на слика ★Компатибилен за Apple Macbook.

32 GB Двојна DDR4SDRAM.Микро ATX форма фактор.Порти : 4 x USB2.0, 2 x USB3.2 Генералот Тип 1А, 1 x LAN (RJ45), 2 x PS / 2, 1 x.VGA (DSub), 1 x HDMI, 1

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Компатибилен со Нескопосник Одбор 2 / 2 S.Цврсти, Квалитетни и Лесно да се Соберат.Во Кутија : Метал Случај

Поддржува до 128 GB dual channel DDR4SDRAM.ATX форма фактор.Портови : 1 x USB3.2 Генералот 2 ТипА, 1 x USB3.2 Генералот 2 ТипВ, 1 x Е�

Лаптоп, лаптоп плоча логика главниот систем одбор.Dell Latitude E6320 со интегриран CPU Intel i52520 M.DDR3 RAM меморија (2 сл

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

За да се избегне оштетување на напон стабилизирање на чип на Мотор Модул, ве молиме да користите надворе

Поддржува 10 Генерација на Intel Core Процесори (Socket 1200).Поддржува DDR4 2933 MHz 1 PCIe 3.0 x16, 1 PCIe 3.0 x1 Графички Излез Опц�

Мобилен Телефон Камера Заштитник,Highdefinition, ultrathin прецизни и точни дупка дизајн, ќе не блокира флеш кога п�

Кој фан ќе престане, врз основа на читања од кој сензор, и во она што температурата—сето тоа може да се п�

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

2.5" да 3.5" адаптер за монтирање заградата за SSD.Изработени од метални материјали, цврсти и издржливи.Тип : �

Приклучок : LGA1155 Меморија : 4x DIMM.Складирање Опции : SATA.Форма Фактор : ATX.Tyan S5512 Intel Приклучок за LGA1155 DDR3 SATA 6 GB /

Please wait...