0
clear
  • Воздушниот Компресор Влага Филтер Стапица Масло Вода Сепаратор Регулаторот Lubricator Компримиран Воздух Филтер Регулатор со Мерач(AC4010-04)
  • -20%
  • -20%
Воздушниот Компресор Влага Филтер Стапица Масло Вода Сепаратор Регулаторот Lubricator Компримиран Воздух Филтер Регулатор со Мерач(AC4010-04)

Воздушниот Компресор Влага Филтер Стапица Масло Вода Сепаратор Регулаторот Lubricator Компримиран Воздух Филтер

DEN 1987.20

Достапност
Достапно за нарачка

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масло-вода поделба, и компримиран воздух излез е чисто и нема прашина.Куп тело за заштита на маската, погоден за сите видови на сложени и тешки за обработка на животната средина, подобро да ја заштитите чаша од тоа да биде уништен.Лесен за употреба, едноставно работат на притисок регулирање на вентил.Висока цврстина, висока температура отпор, лесно стареење.Спецификација : Предмет Тип : Масло Вода Сепаратор Притисок Регулатива Опсег : 0.05-0.85 mpa Максимална Употреба Притисок : 1mpa Факултативна Калибар : AC3010-03 3/8in BSPT AC4010-04 1/2in BSPT Филтрација на Точноста : 5µm~80µm Работен Медиум : Температурата на Воздухот Опсег : -10-60 ° C Вентил Тип : Overflow Type Пакет Листа : 1 x Притисок Редуктор 1 x Намалување Колосек.

Спецификацијата

Item Type:
Oil Water Separator
Pressure Regulation Range:
0.05-0.85mpa
Maximum Use Pressure:
1mpa
Optional Caliber:
AC3010-03 3/8in BSPT :
AC4010-04 1/2in BSPT :
Filtration Accuracy:
5μm~80μm
Working Medium:
Air
Temperature Range:
-10-60 ° C
Valve Type:
Overflow Type
Package List:
1 x Pressure Reducer :
1 x Decrement Gauge :

Со стоката дадена додека купуваат

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

Компатибилен со i Phone 11 Про 50% Полиуретан / 25% TPU / 25% Поликарбонат.Внатрешниот дел на синтетички обичен pel

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5...

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Енергетски ефикасна, високопридвижуван светла.Килибар LED светилки кои може да се монтира на секаде.Лесн

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц�

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

10000 m Ah со висок капацитет.Клип за одржување на прекинувачот и да се видиме.Со висок квалитет, се продолжи

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

Please wait...