0
clear
  • Hanwha Techwin QNF-8010 П Серија 6 MP Сензор 360 Затворен Fisheye Мрежна Камера, Леќа 1.14 mm (187°X187°), RJ45 Врска
  • -20%
  • -20%
Hanwha Techwin QNF-8010 П Серија 6 MP Сензор 360 Затворен Fisheye Мрежна Камера, Леќа 1.14 mm (187°X187°), RJ45 Врска

Hanwha Techwin QNF-8010 П Серија 6 MP Сензор 360 Затворен Fisheye Мрежна Камера, Леќа 1.14 mm (187°X187°), RJ45

DEN 11654.16

Достапност
Достапно за нарачка

Wisenet П серија QNF-8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се идентификуваат објекти јасно.Оператори, исто така може да го следи целиот продавница без било слепи точки и одберете режим за прикажување во зависност од животната средина, вклучувајќи еден панорамски, двојно панорамски и quad видите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Здрав материјал : висок квалитет на метални челични цевки со одлична стабилност! 100% полиестер завеси, ма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

3" FHD (1920 x 1080) IPS 144 Hz Refresh Стапка, Comfy View Тенки Рамки на Екранот напојува од страна на NVIDIA Ge Force RTX 3050 Ti со 4 GB GDDR6

Боја : Бела.Водич Ширина или Дијаметар : 50mm.ПРИМЕНА : Широко се користат во производство на полупроводнич

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба...

LG грам 15.6" Full HD Лаптоп Компјутер (Темно Сребрена) Моќ Кабелот и Адаптерот LG 1 Година Ограничена Гаранциј�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

ВремеSert M10x1.5 поправка комплет со должина од 14mm insert / tapguide p / n 1015 N.Комплет вклучува Вежба, counterbore, допрете ,

Имајќи Corks Влажна Овозможува Виното да Остане Свежа Подолго Додека Сте Подготвени да Уживаат во.Вино, По

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л�

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за кори

Intel Xeon E31505 M v5 (Quad Core, 2.80 GHz, 8 MB Smart Cache) 32 GB 2133 MHz DDR4 512 GB Цврста Состојба Диск.NVIDIA Quadro M1000 M 2 GB GDDR5...

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Компатибилен со i Phone 11 Про 50% Полиуретан / 25% TPU / 25% Поликарбонат.Внатрешниот дел на синтетички обичен pel

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, �

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц�

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

Please wait...