0
clear
  • Симпсонови Клучалката KH2 Најдобри Јазовец Коса Четка за Бричење Медиум - Имитација слонова коска
  • -20%
  • -20%
Симпсонови Клучалката KH2 Најдобри Јазовец Коса Четка за Бричење Медиум - Имитација слонова коска

Симпсонови Клучалката KH2 Најдобри Јазовец Коса Четка за Бричење Медиум - Имитација слонова коска

DEN 2838.00

Достапност
Достапно за нарачка

Најдобри јазовец коса.Флексибилни и добар квалитет јазовец коса.Единствени се справи форма.Страна-се сврте обоен во боја на слонова коска се справи.Вкупна висина : 98mm, се Справи со Висина : 52mm, Јазол Големина : 20mm.Симпсонови четки за бричење се полни со 100% Кинески јазовец коса.Јазовец косата се користи за повеќе од два века за да се направи најдобрите традиционален англиски четки за бричење.Симпсон Клучалката четка има уникатна се справи со дизајн облик како што сугерира името како клучалката и да е страна-се сврте на струг, а потоа измазнети и полиран со рака.Рака врзана јазолот е исполнет со најдобри јазовец косата, тоа е и флексибилен и добар квалитет што создава пенливата далеку подобри кои произлегуваат од употребата на наежвам четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пенливата Совршенство : произведува богата избричат сапун пенливата, ова сигурен четка за бричење напр

Стандард Четка Полица : На бричење рек можат да се прилагодат на повеќето видови на четки за бричење и жи

Четка за бричење Синтетички влакна Дветон рачка во црвена и бела Западниот Брег Бричење е во тоа повтор

Можете да имате брз и удобен за бричење искуство со оваа четка.Висок квалитет на синтетички влакна техн

Заврши Алатки : целосен сет на професионални бричење tools, ќе ви овозможи да се избричат на леснотија и да

За да се ослободи од неуредна брада, а имајќи убав изглед, обидете се на нашиот брада комплет денес!.Оваа

Ефикасно да ги отстраните остатоците, остатоци, нечистотија или ништо, се држат до брада, со што на вашат

МНОГУ МЕКА 100% Природни Врвен квалитет Manchurian 2бенд најдобрите јазовец коса генерира богати пенливата за

исто така, ритуалот на правилно влажни бричење дека луѓето уживаат.Мора да имаат за влажно shavers насекаде

Густо исполнето четка главата е најдобро за одржување и дистрибуција на пенливата и ќе помогне да се уб

Производителот гаранција може да не се применува.Чиста наежвам четка за бричење ви овозможува да пенли

Значи, немојте да пропуштите добра шанса.Спецификации : Тип : Бричење Алатка За Полнење Пакет Тежина : Ок

МНОГУ МЕКА КОСА јазол големина 24mm Френк бричење G4(генерација 4) синтетички влакна материјал е од BASF и procc

【ЖЕШКА ИЗБРИЧАТ】Дебели керамички ѕидови задржат температура подолго.Пенливата вашиот омилен сапуни

100% Јазовец губење на влакната.Нежно exfoliates на кожата.Носи вода на лицето за таа совршена, точно влажни из

Презентирани во MÜHLE Кутија.Оваа обработка метод за претстава која сама по моделите пријатно се чувству

Замена Silvertip Јазовец Четка Главата за ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ РОКА ХЕКСАГОНАЛНИ Серија од MÜHLE.Висок Степен На Si

Рачно изработени ЧЕТКА ГЛАВА : Направен од silvertip јазовец, само најдобрите, внимателно избрани јазовец ко

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Четка За Бричење Носителот Материјал : Не ' Рѓос

Четка е направен од дива свиња крзно, која има силна апсорпција на вода, добра еластичност, меки и удобни

Please wait...