0
clear
  • Lpgg-ZZ 8 Парчиња Сребро Алуминиум во Тешка Нога Првенство, Прилагодлив, Стабилна База, Анти- ' Рѓа Корозија, Погоден за Полици, Мебел, Фитнес Опрема, Канцелариски Мебел
  • -20%
  • -20%
Lpgg-ZZ 8 Парчиња Сребро Алуминиум во Тешка Нога Првенство, Прилагодлив, Стабилна База, Анти- ' Рѓа Корозија, Погоден за Полици, Мебел, Фитнес Опрема, Канцелариски Мебел

Lpgg-ZZ 8 Парчиња Сребро Алуминиум во Тешка Нога Првенство, Прилагодлив, Стабилна База, Анти- ' Рѓа Корозија, Погоден

DEN 1029.60

Достапност
Достапно за нарачка

Задебелена пластични дното и прилагодливи конци се високи за да го задржи производот нога далеку од влажни подови, ефикасно да се заштити нога и подот, и имајте чиста и убава.Да се спречи лизгање го прави стабилни, прилагодлива висина на висина на висина опрема.Орев е слободен да се прилагоди на висината, безбедноста картичка, не е лесно да падне.Издржливи легури, вистински материјали, цврсти, отпорни на корозија, рѓа, детал.Усвојување на увезени алуминиумски материјал, мазна површина, мазна визуелна, нема рака, гаранција на квалитет и издржливост.Големина на : 50 * 80mm Material : Alloy Color : silver Screw дебелина : 10мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој мултицел восок не само што може да се чисти вашиот дрвен мебел и дрвени кабинети, но, исто така, полс

Производителот : Diversey.Diverseyiuml;iquest;frac12; quot;БлесокUp Мебел Почиста, Лимон Мирис, 32 оз, Предизвика Спреј Шише, 1

Секоја кутија има пет одвоени прегради што ви овозможува да го носат до 5 зглобови / blunts / предролни.Секој

8 / Пакет.Транспарентен ракав вклопува во со повеќето мебел нозе.Штити подови преку спречување на гребењ

Висок квалитет на гума, долг животен век.Обезбедување на голф putter клуб останува стабилна.На страна ребр�

5x5x1.5 дрво знак (NT BSSY)бела / избриши / сино.Овој уникатен дрвени знак доаѓа во чистите и јасни бои на бело, с�

Greenshield дрво & Ламинатни брише 40% екстра 70тите години.Нежно полирање на површини, отстранува нечистотии, п

Полски Восок е завршна глазура што содржи мешавина од високоодделение полимери и carnauba восок.Резултатот

Akemi Боја Intensifier подобрува боја и структура на неутрален и безбоен камен површини.Способни за производст�

Brillo Основите Масло, Сапун, Природно Дрво Почиста 3 x Акција.Природни Масла Формула, Безбедно Чисти Дрво и

Predrilled 10 1 / 2 x 13 тврдо плак е bevelдве.Вклучува јасно капак и декоративни сребро завртки.Вклучува три соврем�

Ѕидот Mending Агент : Сè што ви треба за на ѕид mending— сите во еден лесен алатка.На ѕид поправка Паста создава

8x8x1.5 дрво знак (WHT ATTMPT) white / black / јасни.Овој уникатен дрвени знак доаѓа во чистите и јасни бои на бело, сина

Лесен За Користење : Лесно да се примени и одлични резултати, нашите традиционални полирање ќе се исушат

Аеросол мебел полски лимон 10 мл.Одличен Квалитет на голема вредност.Користете Дом Одберете houshold произв�

Количината на (9) шишиња : Guardsman, # 461500 16 Мл Течност Ревитализација на Дрво полски.Дрво Мирис, Природни Масл

Please wait...