0
clear
  • JIAWANSHUN LED Дигитален Бројач на Подвижни Контра 4 Посетителот Контра Луѓе Контра Смета ДО 999999 AC110-240V (Antithetic Сензор)
  • -20%
  • -20%
JIAWANSHUN LED Дигитален Бројач на Подвижни Контра 4 Посетителот Контра Луѓе Контра Смета ДО 999999 AC110-240V (Antithetic Сензор)

JIAWANSHUN LED Дигитален Бројач на Подвижни Контра 4 Посетителот Контра Луѓе Контра Смета ДО 999999 AC110-240V

DEN 5759.52

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечинскиот управувач за контрола на опсег е во рамките на 32 стапки.Можете да го промените режимот за себе и изберете повеќе погодно еден.4 долги нозе, и можете да го инсталирате откако ќе ја прими стоката, која е едноставен и лесен.Опис на производот JIAWANSHUN LED дигитален бројач е редизајниран врз основа на ST96 контра.На адаптер е 6.Оваа контра користи голем 4-инчен дигитален екран за повеќе интуитивен пребројување на гласовите. ✅ [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Нашата пакет има две кука за монтажа.Тоа исто така може да бидат поврзани со мобилен напојување без приклучување во.Оваа counter е опремен со далечински управувач. ✅ [Смета ДО 999999] До пребројување на гласовите.4 долги нозе.Ние често се види тоа во ресторани, супермаркети, спортски исполнува, училишта, фабрики, и логистика сортирање центри да ги исполни сите пребројување потреби.Без батерија во пакет.Ако моќта е случајно се дисконектира, бројачот ќе се врати на вредноста пред исклучување.Можете да го користите далечинскиот управувач за да се додаде и одземе точки, кој е лесен за ракување и точни. ✅ [ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА] Светли црвени LED екран, 4-инчен број, може да се брои 6 цифри, ние обезбеди адаптер, влезен напон е AC110-240 V, излезниот напон е 12 V.Оваа контра може да бидат обесени или монтира на ѕид. ✅ [МЕМОРИЈА за СКЛАДИРАЊЕ] шалтер има функција на електричната енергија меморија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Со Слот за LV12 Фидер.За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Германија

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Топли пијалаци кригла.Мултидимензионална sculptured кри

♦ Интегрирани во калапи, подобрен процес, цврста и издржлива, не е лесно да се распрснувале, антипадот и

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Димензии Мерки 27 од страна 67 од 82 инчи (Ш x В x Д) 249 фунти тежина 400 фунти лимит на тежина на Контроли и Кара�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Овошје за јадење може да се одржи различни големина овошја како што се портокали, јагоди, лимон, ананас, �

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција 3 Полица Количка Со Капак и 26" X 20

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина / совет голем�

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

Оваа hammock, исто така, има несакани клапи која ви помага да го заштитите од страна на вашиот автомобил сед�

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

За 30" Workstations.Средна Сива боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED3030 Виси Фиока

Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, везени крпа, капчиња куки и instrustion.Можете да направите ваши�

Голем капацитет скриени складирање кутија обезбедува дополнителен простор за складирање за уредно орг

Надворешни заб заклучување подлошки 410 нерѓосувачки челик се користи за да го заклучите ореви во место.�

Имплицитни ефект, се водат дизајн, умен структура, лесна лепило。.Скриени пенкало кутија, мали пенкало к�

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ�

【vжлеб】Оваа магнетна база на носителот усвоена на vжлеб дизајн на дното за стабилна монтажа на цилиндр�

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

Направени Од Стиропор.Розова Боја.Се Користи За Одржување И Идентификување На Ткивото Примерок Блокови

【Високи Материјални】Овој пренослив нокти табела станица е изградена на висок квалитет на железо, плас

Please wait...