0
clear
  • Замена Лајт-На ГД-16D4S DVD ROM Диск Диск за XBOX 360 XBOX360 Тенок
  • -20%
  • -20%
Замена Лајт-На ГД-16D4S DVD ROM Диск Диск за XBOX 360 XBOX360 Тенок

Замена Лајт-На ГД-16D4S DVD ROM Диск Диск за XBOX 360 XBOX360 Тенок

DEN 1447.20

Достапност
Достапно за нарачка

★Компатибилен со сите за Xbox 360 тенок ГД-16 D4 S дискови. ★Замените не работи xbox 360 Philips Лајт-на Dvd диск.Ќе треба да или флеш новиот диск или замена на Диск мајка Табла со постојното. ★Не инструкциите што се предвидени, Професионална инсталација се препорачува. ★Дискови се од нови конзоли се подели на делови, надворешната обвивка може да покаже некои ситни козметички оценки од складирање. ★ВАЖНА работа - Мора да се провери оригиналниот модел број на дискови хардвер етикета пред купување.Опис : На ГД-16 D4 S (DG16 D4 S) се вози за XBOX 360 Тенок XBox 360 S. За замена на диск да се чита и да се вчита Xbox 360 игри, Модел : ГД-16 D4 S Состојба : како нов, целосно работна состојба.Компатибилен : Xbox 360 Тенок Конзола Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, носат-отпорни, анти-корозивни и издржливи. 2. Производ на дизајн е едноставна, компактен и лесен. 3. Компатибилен со сите за Xbox 360 тенок ГД-16 D4 S дискови. 4. DVD диск поправка единица за Xbox 360 ТЕНОК конзола замена. 5. Тоа е многу едноставен за Инсталирање и поврзување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Јута крпа.Производ Големина : должината и широчината на знамето е за 7.48*5.31

( (.Euisdan AA 3 Pcs Гума Главата 15 K Сензор на Температура за клима уред 40cm Length Universal Тип Воздух Сензор на Темпера

3 in Width : Прибл 7 Ролки Дизајн : Чистење со четка 7 ролки, користење на специјални микрофибер влакна, силно г

Премиум моќ 172 X 14 mm вртежен моментиндукција на моторни за тивко работење.Тројно capacitor, 3 брзина реверзиби

[Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311115 U DB9311115 K KT3 X00 [Fitment] : Погоден за клима уред DB9311489 L DB6302827 A DB9311

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

1 Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи 2 Сите предмети биле тестирани 3 Игра касети само как

Електрични АЛАТКИ на ДОФАТ планината вашиот рачен алат на вашиот pegboard така што тие се лесно достапни и �

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нашите чорапи се направени од памук, ш

Име На Производ : Клима Уред Филтер Посува; Одговара : Клима Уред.Дупка надворешен Дијаметар(Секој крај) :

Материјал : Бакар, Пластика; Нето Тежина : 17g.Пакет Содржина : 3pcs x клима уред Сензор на Температура; Главна

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : 5 K.Материјал : Бакар, Пластика;Главата Големина : 2

( (.Euisdan AA клима уред PCB Монтажа 20 K Бакар Главата Сензор на Температура на Probe Universal Тип воздух сензор на те�

Ова е Само Кожата Комплет за вашиот Smok Стап V8 Пенкало и не вклучува Vape себе.Мат Ламинат за дополнителна з

ВИСОК КВАЛИТЕТ алатка која одговара на сите eнамалување видов ножеви, како и ХСС виде ножот дрво.АПЛИКА�

Прозорецот адаптер : Да го овозможува конекции да ги искористи црево и прозорецот за полнење плоча.Пого�

Универзална Одговара:Овие AC опфаќа димензии се 32 x 32 инчи,што значи дека одговара на повеќето стандардн

Пакет се Вклучени : 1 пар Мотор Guard Случај Лизгачот.Мотоцикл декорација, кул бои и стилски дизајн, направи

5 V 8Канал Реле интерфејс одбор, секој треба 1520m A Возачот Тековната; Опремена со високотековната реле, AC250

МОЌЕН ПРО АУДИО со цел да се испорача прецизност стерео звук со 50mm HD Говорникот Возачи со Windows Sonic компат

【ЕДНОСТАВНИ ОПЕРАТИВНИ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може

( (.Euisdan AA 3 Pcs 5 K Бакар Сензор на Температура на 40cm Должина за Воздух Conditioner Universal Тип Воздух Сензор на Темпе

Може да се водат и договор слободно.Ниска триење на косата, ако е инсталиран правилно, нема да има истеку

Тежина : 71g.Материјал : Бакар; Боја : Бакар На Ѕвонење.Внатрешен Дијаметар : 25мм / 1", 22mm / 0.86".Име на произво

Изградена на тешкидолжност челик за да ја издржат тешката користат и носат Брзо и лесно собранието.Мини

????【Премиум Материјалот】 надградба вертикална пила мелница е направен од висок квалитет на тешкидолжн

Високо Квалитетен Челик и Алуминиум Изградба.Намалување Cedar, Даб, Орев и во Висок Квалитет Граѓа.Zchoutrade о�

100% сосема нов и висок квалитет Донесува ултразвучно испитување вибрации технологија : Брзо да се подели

Please wait...