0
clear
  • YYDFPIIA Вештачки Лаванда Венец рачно изработени Цветни Венец Симулација Пролет Венец за Пред Врата Ѕид Свадба Партија Дома Декор
  • -20%
  • -20%
YYDFPIIA Вештачки Лаванда Венец рачно изработени Цветни Венец Симулација Пролет Венец за Пред Врата Ѕид Свадба Партија Дома Декор

YYDFPIIA Вештачки Лаванда Венец рачно изработени Цветни Венец Симулација Пролет Венец за Пред Врата Ѕид Свадба

DEN 1838.40

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 42cm, Материјал : Пластични + пена.Вештачки Лаванда Венец рачно изработени од стабилна пластична основа, со пена лаванда, лаванда цути и пупки се долготрајни мека и свитливи и изгледаат многу реални.Без Одржување Потребно - Вештачки цвеќиња венец вклучува ултравиолетова заштита за да се спречи бледнее и ќе изгледа одлично за години,Без нервози со игла чистење или одржување се потребни.Разноврсна - Вештачки Венец може да се користи за внатрешна или надворешна што го прави хармоничен украсување додаток.Висат над вашиот камин, ставете го на вашиот предната врата.Погоден за надворешно, бојадисана, хотел, свадба сцена, вила декорација, фотографија позадина итн.Добредојдовте да се консумираат во нашата shop If имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас со email We ќе ви одговори во рок од 24 hours Specification : Тип : Wreath Colour : Како shown Material : Пластични + foam Size : 42cm Package Содржина : 1 * Wreath Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-5cm грешки поради прирачник за мерење.2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Спецификацијата

Type:
Wreath
Colour:
As shown
Material:
Plastic + foam
Size:
42cm
Package Contents:
1 * Wreath :
Only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-5cm errors due to manual measurement. :
2. Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :

Со стоката дадена додека купуваат

1 Главната материјал за декорација е волна, која има висока постојаност на боја и може да се користи...

Тие се многу добро пораби, па не се скрши лесно и може да се користи.Спецификација : Боја : роза gold Material : в�

Ние ќе го поправи сите проред, според нашите шаблони.5 инчи на најширокиот ширина и околу 7inches долго со 100i

5 инчи на најширокиот ширина и околу 7inches долго со 100inches на лента.Оваа Персоналните Bunting е отпечатен една �

Големина на&пакет:5.5 м Божиќ гарланд,пакет се вклучени : 1 компјутер 5.5 м Божиќ гарланд.Материјал : Божиќ

".Секој модел е внимателно дизајниран да се вклучат различни Божиќ елементи, како што се Божиќ стебла, сн

Мали 12 знамиња, во секој мерење околу 5.Оваа Персоналните Bunting е отпечатен една страна кон највисок квал�

Производи кои се користат Украсување на свадба,фаза,дневна соба,спална соба,канцеларија,хотел,рестора�

празник лак Големина (L*W) : околу 5*6cm.мини црвен лак во Боја : главно црвени.Материјал : трајни меки кадифен

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Погодна за расадник, дете соба, спална соба или playroom, работа област, фото позадина, читање агол, или бебет

Материјал : Висок Квалитет Занает Хартија.Големина : хартија garlands Должина 4m / 13 метри, 39feet во вкупно, Ѕвез�

18.25 Метри (1825 cm) Должина 30 Џиновски Знамиња големина 18"" x 12"" 100% Полиестер.Идеален За Прослави & Страни 18.25 м

Романтични розова, давајќи им на децата на бајката сон.Добредојдовте на нашата продавница, ние имаме го�

【 Материјал 】:Хартија 【 Елегантен Декор 】:Љубов срцето виси на ѕидот или кревет,давање на ѕвезденот�

13oz Тешкидолжност банер материјал 1.5" Полите за поголема трајност.Дувачкиот grommets за лесно монтирање.Нара

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Долго време услуга : на Божи�

18.25 Метри (1825 cm) Должина 30 Џиновски Знамиња големина 18"" x 12"" 100% Полиестер.Идеален За Прослави & Страни 18.25 м

Убава вратата виси украс обезбедува симпатична декоративни екранот и да направи да се чувствувате мирн

Пакет содржина : доаѓа со 4 пакети на tassel гарланд кој се состои од 40 парчиња на tassels во вкупно, доволно укр�

Please wait...