0
clear
  • Пинк Цреша Drawstring Ранец,Drawstring Патент Ранец,Drawstring Ранец Спортски Сали Торба
  • -20%
  • -20%
Пинк Цреша Drawstring Ранец,Drawstring Патент Ранец,Drawstring Ранец Спортски Сали Торба

Пинк Цреша Drawstring Ранец,Drawstring Патент Ранец,Drawstring Ранец Спортски Сали Торба

DEN 527.04

Достапност
Достапно за нарачка

Високо Квалитетен Материјал : Пинк Цреша Drawstring Ранец, Торба Направени Од Напредна Високо-Квалитетни Полиестер Влакна Водоотпорен Технологија,Водоотпорен, Издржлив И Лесен,Можат Да Го Издржат Секојдневно Носат И Солза.Содржи : 1 Drawstring Ранец, 15.3" X 18" (39cm X 46cm), Една од Главните Џеб Може да се сместат Облека, Чевли, Влошки, Ipad, Книги, Дневни Потреби, Итн.Zip Patch Џеб На Предната Страна На Drawstring Ранец.Џеб За Чување На Телефонот, За Паричникот, Внесете Или Други Приватни Објекти,Обезбеди Совршена Класификација.Производ Перформанси : Drawstring Торба Има Drawstring Дизајн, Кој Е Многу Удобен За Да Го Отворите И Затворите.Лесно Може Да Се Земе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Тоа Е Многу Погодно.Можете Исто Така Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака Слободно.Само Врзуваат На Јазол Под Јаже, Тоа Е Компактен И Не Заземаат Секој Простор Кога Се Преклопени, И Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Погоден За Различни Прилики : Тоа Е Совршен За Салата, Спорт, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Шопинг,Плива,Кампување, Планинарење, Обука, Cheerleading И Повеќе.Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Пинк Цреша Drawstring Патент Ранец Направен Од Вода-Отвратителен Саќе Мрежа Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни,Одржување На Добри Перформанси Под Секојдневно Носат И Солза.Патент Џеб Се Направи Мал Објект Лесно Да Се Најде,На Drawstring Дизајн На Drawstring Торба Ви Овозможуваат Да Ги Зачувате Работите Брзо И Да Ги Однесе Надвор Лесно,Тоа Е Идеален За Било Внатрешна Или Активности На Отворено, И Исто Така Одличен Подарок За Семејството И Пријателите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Drawstring затворање.Оваа drawstring торба салата е направен од водаотвратителен ткаенина со добра отпорност на

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Високквалитет и Трајни Cinch Торба : Направен од премиум квалитет оксфорд ткаенина (Предводоотпорен) и ква

По користите за некој период на време, ние ви препорачуваме да се мијат со топла вода за да се задржи ваш

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Оваа drawstring ранец е направен од платно ткаенина, кои се цврсти и издржливи.Оваа drawstring ранец користи супер

На лесни материјали не става премногу притисок врз вас и прави да се чувствувате опуштено,Кога ќе одат в

Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предм

Високо Квалитетен Материјал : New York Слики Drawstring Ранец, Торба Направени Од Напредна ВисокоКвалитетни Пол

Стилски & Трајни Водоотпорен Салата Торба Drawstring Ранец, Вие Никогаш Не Ќе Го Најдете Вашиот Работи Капе В

Топло Совети ве Молиме овозможи 13cm (0.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги одне

Која Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети ,Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Акти

Материјал : Дедо Мраз Вреќа Е Изработен Од Црвено Velour Ткаенина.One Size : Торба Е 14 X 18 Инчи И Има Корисна Drawstrin

Има Смисла За Мода .Sackpack Ширина : 14.Упатство За Употреба : На Drawstring Дизајн Може Да Се Отвори Со Повлекувањ

Високо Квалитетен Материјал : Цвет Камче Drawstring Ранец, Торба Направени Од Напредна ВисокоКвалитетни Пол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...