0
clear
  • Black Label Spa & Бања - Амам Терапија Тело Путер - Голи
  • -20%
  • -20%
Black Label Spa & Бања - Амам Терапија Тело Путер - Голи

Black Label Spa & Бања - Амам Терапија Тело Путер - Голи

DEN 186.96

Достапност
Достапно за нарачка

Формулиран со премиум растенија и терапевтски билки за луксузен хидратација.Богат и густ крем за најсушните кожата, особено на нозете, лактите и колената.Не мрсна, брзо се апсорбира,само капка ќе направи-Нашите butters се многу богати и формулирани, без евтини спојници.Без Вештачки Бои,Минерални Масла, Parabens и Пропилен Гликол.Подмладување на сува кожа со нашата богата крем тело путер преполна со природни (Шеј, Cupuacu и Манго) butters и билни екстракти.Овие состојки работа во синергија да се задржи вашата кожа moisturized.Оваа дебели лесно се апсорбира путер е одлична за употреба во текот на зимската сезона или кога кожата страда од тешки недостаток на влага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СИТЕВОЕДНО УБАВИНА РЕШЕНИЕ : Нашата чиста, висок квалитет на какао путер е неверојатно прихранување на �

Остава Кожата со чувство Кадифена Мазна, Хранети со Прекрасен Сјај.Брзо, Продира Кожата со Супериорен К�

Nivea Сува Кожа На Телото Крем Какао Путер.Направени со внимателно одбрани состојки кои ги исполнуваат ст�

Масажа во нозете пред спиење во текот на ноќта и се покрива со памучни чорапи во кревет.Во зависност од с

Се ГРИЖИ ЗА ВАШИОТ СТОМАК Тесни, чеша стомакот?Не гледам понатаму.Користете го овој шеј збогатен природ

100% Органски Стомак Путер помага во спречување на стрии.Органски, вегетаријанци, глутен & произведени бе

Формулиран со премиум растенија и терапевтски билки за луксузен хидратација.Moisturizes најсушните на кожат

Kuza 100% Африканци, Шеј Путер Крем 8 Мл.Нашите Нерафинирано Шеј Путер Шири Мазно И Лесно Да Се Сите Над Вашет

СУРОВИНИ И ПРИРОДНИ ILLIPE ОРЕВ ПУТЕР : Работи со вашата кожа е природниот себум да се чува кожата влажна и �

СПОРТИСТ Е РЕШЕНИЕ : Верверица е Орев Путер е еден спортист тестирани лекувам докажано да се спречи chafing

Taaj Abhyanga Шеј Тело Путер 200ml е негување и зацврстување на телото грижа, која обвива нормална до сува кожа в�

✅ Директно Од Изворот : Нашите Карибите Cacao Комбо е богата со автентичноста Unscented и Чиста Африкански сло

Формулиран со премиум растенија и терапевтски билки за луксузен хидратација.Дебели, не мрсна, брзо се а�

Ја смирува и relives сува lips May се користи за да се смири и израмни сува закрпи или знаци и scars Perfect за чанта, п�

Користете го нашиот манго путер за подмладување и додадете повеќе хранливи материи, како тоа им помага �

Please wait...