0
clear
  • Впечатлива Викинг Виткање Дрвени Чешел - Мажите Коса, Брада и Мустаќи Чешел - Анти-Статички Сандаловина Џеб Чешел за Секојдневно Носат Широк Заб
  • -20%
  • -20%
Впечатлива Викинг Виткање Дрвени Чешел - Мажите Коса, Брада и Мустаќи Чешел - Анти-Статички Сандаловина Џеб Чешел за Секојдневно Носат Широк Заб

Впечатлива Викинг Виткање Дрвени Чешел - Мажите Коса, Брада и Мустаќи Чешел - Анти-Статички Сандаловина Џеб Чешел

DEN 350.88

Достапност
Достапно за нарачка

Крајната Коса и Брада Чешел за Мажи - Рака полиран дизајн кој пропорционално распоредени заби за менаџирање чешел е можно.Крајната Mens Чешел за чешлање, стил, и омекнување на сите типови коса.Анти-Статички Сандаловина - Супериорен квалитет mens чешел направени од Сандаловина, кој има смирувачки мирис, е многу издржливи, и нуди статична слободни искуство.Џеб Чешел - Џеб големина виткање чешел, која лесно совршено се вклопува во вашиот џеб, toiletry торба или ранец.Патување со тоа насекаде.Кул Брада Подарок за Мажите Спакувани во внатрешноста на калај кутија, ова чешел за мажите го прави совршен подарок за родендени, празници, Денот на Вљубените, годишнина е.Подарок идеја за groomsmen, сопрузи, татковци, или дечко подароци!.Обидете се Ризик - Обидете се оваа мажите чешел ризик и се чувствуваат воодушевен од разликата можете да го видите или вашите пари назад – нула нервози, трикови или прашања.Џеб Големина Пренослив Дизајн.Издржливи & Долготрајни Сандаловина.Промовира Здрав Раст На Косата.Detangles и Стилови Болка Слободни.Идеален Подарок за Брада Мажите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Праски на дрво.големина : 18*5cm.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура о�

Количина : дојде со 3 пакети на Афро чешел, одлична за правење на Афро плетенка фризер, тие може да се напр

Погоден за мажите и жените, погоден за кратка коса и долга коса.Rotatable Кабелот за Напојување : Опремени со

Тоа е и природен изглед и мека на допир, кој му дава Манекен Кукли поглед на природност и реалноста.Густа

Име : Широк заб дрвени чешел за кадрава коса, згусне големи detangling чешли за Мажи / Жени, зелена сандаловина

Материјал : Црното Злато Сандаловина.Должина : 3.74 инчи; Width : 1.3 инчи.Дизајн : Симпатична чешел со мачка ста

★ На hairbrush е добро дизајнирани и лесен за користење, што го прави идеален за држејќи го во вашата рака...

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт�

Големина : 15*6cm.Материјал : Дрво.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура отпор, antistati

ЗАОБЛЕНИ ЗАБИ – Висок квалитет џеб чешли функција подебели, заоблени tines за да се намали иритација пред�

Квалитет на материјалот : чешел е изработен од црна пластика материјали, цврсти, трајни, еластични, antistati

Аце е роден во 1851 година и е добро воспоставени и сигурен бренд 7.5 инчи облекување чешел.Има и парична ка�

Криви берберот clipper чешел за лесно и брзо средување на грбот или две страни на косата.коса за сечење чешл

Исто така погоден за DIY многу други губење на парчиња и занает проект.Фенси метален чешел косата е дизај�

Пакетот вклучува : 10 Парчиња Чешли Сет вклучува сè што би можеле да можеби треба.Нема да нула вашиот скал

Големина : 17cm*6.8 cm.Материјал : Бамбус.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура отпор,

NFEGSIYA Природни зелени сандаловина материјал,мазна површина и добро полиран.Дрвена рачка удобно да се ко�

Сигурен и издржлив : туш чешел со кука е направен од целулоза ацетат материјал, носатотпорни, здрав и не �

Чешел заби се полира без проблеми, совети се аглеста, така што тие немаат штета на скалпот.Gradienter дизајн, �

Направен од Висок Квалитет 100% Природни Пурпурна Сандаловина,Секое Чешел Косата ќе биде Малку Поинаква).

Материјал : Праски на дрво.големина : 18*5cm.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура о�

Оваа чешел рачно изработени, Интегрирани во дизајн на бивол рог материјал мазна Не snags, мост нема статич�

Please wait...