0
clear
  • На доградба на акрилни Нокти Четка за на доградба на Акрилни во Прав, [2 Pack] HOFASON Kolinsky Sable Помине Алатки Професионални Сликарска Четка со Течни Сјајот Рачка, Ноктите Ц?
  • -20%
  • -20%
На доградба на акрилни Нокти Четка за на доградба на Акрилни во Прав, [2 Pack] HOFASON Kolinsky Sable Помине Алатки Професионални Сликарска Четка со Течни Сјајот Рачка, Ноктите Ц?

На доградба на акрилни Нокти Четка за на доградба на Акрилни во Прав, [2 Pack] HOFASON Kolinsky Sable Помине

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во споредба со обичните најлон помине четки, тоа е повеќе професионален, флексибилен и помек со добра еластичност и подобро боење.Тоа е најдобар избор за почетници или професионална manicurists. ✨【Посебен Сјај Декорација】непречено рачки се полни со течност и сјајна шарени блеска во.Блескавата под светлината, уникатен и модерен.Тоа ќе текови и назад кога се применуваат акрил, тие трепкане како ѕвезди.Се чувствуваат како магично стапче кастинг магијата на вашите нокти, кои ви даваат повеќе да се забавуваат за време помине уметност. ✨【Широка Употреба】Погоден за сите помине уметност, ова акрилик четка може да дизајн било моделот што го сакате.Лесен и удобен, лесно да се одржи и да се подготви, многу погодно.Можете да се создаде 3 D модели како на пример, доградба на акрилни нокти екстензии, мрежи и врежан цвеќиња за да се направи вашите нокти повеќе шармантна и елегантен. ✨【Цврсти и Издржливи】Употреба метал печат технологија, цврсто заклучени четка тела и четка совети, изработка на нокти четки многу е доволно силна.Покрај тоа, рачки се направени од акрил, тоа е не-corroding и трајни производи за долго време се користи. ✨【Чистење и Складирање】ве Молиме да се мијат со акрил мономер, не користете acetone кои ќе го отстраните сјај од наежвам направи акрилик вулгарен и израстоци остатоци.По користење, ве молиме сува тоа како е можно, со хартиена крпа и даде облик пред чување на тоа.Секогаш Чувајте четки од директна сончева светлина & емитуваше.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања!.HOFASON Kolinsky на доградба на Акрилни Нокти Четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

Лесно да се чисти ноктите фан прашина колектор, овој уред користи заменливи филтер одбор да го фати праш

Пакет Листа : 1 x Host1 x Полиран Handle1 x Керамички Мелење Head1 x Пенкало Holder1 x Пенкало Rack1 x Plug1 x Прирачник...

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Голем капацитет скриени складирање кутија обезбедува дополнителен простор за складирање за уредно орг

180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина...

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Топли пијалаци кригла.Мултидимензионална sculptured кри

Број 2 Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работни Дена.Вис

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Подарокот е мала, но импресивен.Прекрасни украси ѕидот : Можете да се прилагодите на нафта сликарство ст

Димензии Мерки 27 од страна 67 од 82 инчи (Ш x В x Д) 249 фунти тежина 400 фунти лимит на тежина на Контроли и Кара�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Оваа hammock, исто така, има несакани клапи која ви помага да го заштитите од страна на вашиот автомобил сед�

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ�

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

【OEНиво на Сите Системи Дијагностички Алатка за Скенирање】 VDIAGTOOL VT300 автомобилската дијагностички чита

Имплицитни ефект, се водат дизајн, умен структура, лесна лепило。.Скриени пенкало кутија, мали пенкало к�

Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, везени крпа, капчиња куки и instrustion.Можете да направите ваши�

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

Please wait...