0
clear
  • SYHML-ПРОДАВНИЦА Grouting Пиштол Цемент Коноп Пиштол Sprayer за Цемент Вар со 4 Девојче Млазници
  • -20%
  • -20%
SYHML-ПРОДАВНИЦА Grouting Пиштол Цемент Коноп Пиштол Sprayer за Цемент Вар со 4 Девојче Млазници

SYHML-ПРОДАВНИЦА Grouting Пиштол Цемент Коноп Пиштол Sprayer за Цемент Вар со 4 Девојче Млазници

DEN 669.36

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сила и издржливост.Високо запечатени тласкач : Високо запечатени гума им помогнам на стап, отпорни на абење и деформација.И цемент кашеста маса лесно може да се турка надвор.Монтажни делови, лесно за ракување.Брз, Прецизен и точен.Одлично за малтер посочувајќи работи околу прозорецот вратата рамки, sash рамки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Идеален челик здрав алатка.Дизајниран да crimp печатите на челик здрав.Лесна конструкција за лесна употре

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Висока затегнувачка тешкидолжност sealer.

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Висока затегнувачка тешкидолжност sealer.

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сил�

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сил�

Висок Квалитет : QWORK тешки корисна здрав комплет е на сите зацврстуваат челик изградба обезбедување на д

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Тешкидолжност двојно рецка sealer.Двојно �

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Тешкидолжност двојно рецка sealer...

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Направени од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик род, трајни производи за употреба, се спр

Направени од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик род, трајни производи за употреба, се спр

Големина : 61cm.Цемент коноп пиштол : пиштол тело е изработен од ABS материјал, со добра цврстина, висока сил�

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Материјал : висок јаглероден челик.лесно кертриџ промени, ергономски се справи со дизајн за работа без д

Sealers обезбеди лесна апликација на отворени и затворени заптивки.Тешкидолжност двојно рецка sealer.Двојно �

Користат за да се обезбеди поли здрав.Одлично за индустриска употреба.За користење со мазна заптивки...

Прирачник за здрав sealer работи со 1 / 2" поли (PP) и полиестер (ПЕТ) ремени.Овој здрав sealer е наменета за општа у

Please wait...