0
clear
  • gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Cruze 2012-2015 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален Плеер Седна nav со Екран на Допир 4G+WiFi/SWC/Carplay/Bluetooth/DSP/FM,8 Основни 4
  • -20%
  • -20%
gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Cruze 2012-2015 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален Плеер Седна nav со Екран на Допир 4G+WiFi/SWC/Carplay/Bluetooth/DSP/FM,8 Основни 4

gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Cruze 2012-2015 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален

DEN 1168.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомобил пред купување(или да ми кажете на вашиот автомобил, година модел или ме испрати табла слика).ПОГОДЕН МОДЕЛ : Овој стерео аудио специјално компатибилен со Chevrolet Cruze 2012 2013 2014 2015 година.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците.Ви посакувам среќен шопинг!Answer : ___________________________ Note : Пред купување, ве молиме потврдете големината и обликот на централната конзола панел.Сите навигација информации се достапни, e.Можете да се поврзете на Wi Fi да се види на интернет видео, како и користење на интернет мапата.Ако не одлучи, ве Молиме пратете на модел и година на вашиот автомобил да се на нашиот e-mail да се избере соодветна навигација за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За 30" Workstations.Средна Сива боја 15" Ширина 24" Должина 202" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco PED3030 Виси Фиока

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Со Слот за LV12 Фидер.За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Германија

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи�

Тоа е причината зошто ние го направивме Stardust Micas.Stardust Micas Се одлични за широк спектар на DIY проекти, оваа т

Димензии Мерки 27 од страна 67 од 82 инчи (Ш x В x Д) 249 фунти тежина 400 фунти лимит на тежина на Контроли и Кара�

Оваа hammock, исто така, има несакани клапи која ви помага да го заштитите од страна на вашиот автомобил сед�

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Топли пијалаци кригла.Мултидимензионална sculptured кри

Направени Од Стиропор.Розова Боја.Се Користи За Одржување И Идентификување На Ткивото Примерок Блокови

180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина...

Дизајниран да издржи на тешки услови на хотел, ресторан, Кафетерија и други комерцијални кујни.Потоне п�

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

✨【Kolinsky Sable Коса】HOFASON на доградба на акрилни нокти четка е направен од 100% висок квалитет Kolinsky sable коса.Во

Голем капацитет скриени складирање кутија обезбедува дополнителен простор за складирање за уредно орг

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

【Високи Материјални】Овој пренослив нокти табела станица е изградена на висок квалитет на железо, плас

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Тројно Лен Поп�

Камерата може да капацитет до 1920 x 1080p 10bit 4 : 2 : 2 видео во 59.Двојна SD картичка слотови се овозможи автоматс�

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за пом

СМОЛА СТАКЛО ЕФЕКТ Многу цврсти, Pébéo Topaze Кристално Проѕирни Смола имитира стаклена паста благодарение

Please wait...