0
clear
  • Природна Бања Метла Даб со Јоргованот, од Русија, Еколошки, за Сауна, Бања, рачно изработени, 25 Метли (Чисто, Суво, Свежо)
  • -20%
  • -20%
Природна Бања Метла Даб со Јоргованот, од Русија, Еколошки, за Сауна, Бања, рачно изработени, 25 Метли (Чисто, Суво, Свежо)

Природна Бања Метла Даб со Јоргованот, од Русија, Еколошки, за Сауна, Бања, рачно изработени, 25 Метли (Чисто,

DEN 8409.60

Достапност
Достапно за нарачка

Природни метла bathhouse.Сауна метла.Bathhouse метла.Метла во бања е дизајнирана за активни масажа на телото и да се создаде специфична атмосфера која е формирана од арома на листовите.Даб метла е многу посилна од бреза.Листовите се густи, пошироко, тоа е погодно да се инјектираат пареа во нивните тела.За љубителите на силна топлина, како метла е најдобар.Покрај тоа, зголемените со таква метла има силна анти-воспалителни ефект, добро им помага на хипертензивни пациенти (го спречува зголемувањето на притисок), јадра, ги смирува нервниот систем.Метла на јоргованот - неопходен инструмент за настинка.Бања со употреба на таквите метла помага да се справат со варење.Јоргованот е активен соработник во duodenal чир и стомакот, дијабетес и ревматизам.Тоа им помага да се справат со психолошко нарушување.Јоргованот остава ефикасно чистење на кожата, ублажување на воспалението, и, исто така, придонесе кон брзо оздравување на раните.Посета на пареа соба со метла направени на јоргованот, по работа на хард ден ви овозможува да се здобијат со нови сили, се смири и да се подигне вашиот духови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

60см широк алуминиум алуминиумски панел, трајни и повеќе погодна за земјата 2cm светлина дијамант и 360 сте�

27"W Прирачник Четка Sweeper да ги Користите овие чистачи насекаде, внатре или надвор, од бетон, асфалт, плочк

Тоа Може Да Се Користи Како : Duster.Jala Метла За Чистење На Spider Webs.Прозорецот Комарец Мрежа.Телескопски Рачк

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Полиестер + влакна.Производ Големина : Должина и ширина околу 18.50*11.42 инчен,

Цена за 1 Пакување од 3 компјутери 36" Алуминиумски Медиум Конкретни Заврши Метла Карактеристики : Медиум

Хигиенски Супра влакната за сите катови од внатре и од надвор.Со три функции : убедливо, отстранување на

Иновативниот дизајн, крпа четка, добро чистење ефект, лесно да се чисти и издржлив, лесен, едноставна опе

Материјал : пластика.Големина на : (должина х ширина) 52x16cm.Карактеристики : мека; лесен за складирање; свет

Патентирана самостојна метла продавници во склопот без кршење на влакната со едноставно повлекување н�

'Лоби Метла, Боја Кодирање Систем Нема, Се Справи Со Должина 271 / 2 In., Трим Должина 101 / 2 In., Понесете Лицето 7

За општи место за чистење.Пченка наежвам влакна со 3 реда на крои.Метал капа и прстен за лесно да виси.Нае

Please wait...