0
clear
  • Hvsport Копче Кабинети Копчето Комбинација Копче Кутија градилиштето за Повикување Кутија Копче за Складирање Кутија Копче за Складирање (Боја : Сребро, Големина : 8.5411
  • -20%
  • -20%
Hvsport Копче Кабинети Копчето Комбинација Копче Кутија градилиштето за Повикување Кутија Копче за Складирање Кутија Копче за Складирање (Боја : Сребро, Големина : 8.5411

Hvsport Копче Кабинети Копчето Комбинација Копче Кутија градилиштето за Повикување Кутија Копче за Складирање Кутија

DEN 1878.48

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да се удри со чекан, која е побезбедно отколку обичните сефови и ефикасно противи насилни штета. Ние само го продаде копче кабинети, други предмети се реквизити.Ова не е голем квалитет проблем, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!3. 【Безбедност заклучување】 Направени од не ' рѓосувачки челик, површината е опкружено со силика гел, висока јачина, може да бидат обесени, без инсталација, лесен за употреба.❥Име на производ : Ѕид-монтирани копче кабинет❥Материјал : Метал❥Боја : сребро❥Големина : 8.На уредно наредени и етикетирани копчињата се достапни за вработените, клиентите и Семејството на употреба во секое време. Поради различни снимање алатки, мало хроматските аберации може да се случи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Месинг.Големина : како на сликата покажува.Фината изработка, нежен детали, креативна форма, п

Креативен дизајн за да се создаде пријатна руралниот живот и ретро атмосфера.Погоден за чување на писма

Изработени од материјали, многу издржливи и има долг животен век.Креативните компас и ролна оркестарот

【Лесно да се Инсталира】Користите нашите клучни носителот директно со лепило без оштетување на ѕидот.З

Две кука дизајн, можете да ги сите копчиња на тоа, многу погодно.Креативен дизајн за да се создаде пријат

Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.Направи твојот живот ор

Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе 【Лесно да се Инсталира�

Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за

СОВРШЕН ПОДАРОК Прекрасен подарок идеја за време на празниците : можете да го добиете овој клуч и email др�

Креативен дизајн за да се создаде пријатна руралниот живот и ретро атмосфера.Погоден за чување на писма

Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучн

0" Кука Должина : 1.【Организатор】Со пет клучни куки и лента што има mail и други случајни предмети за домаќ�

Дизајнот ќе додадете контакт од стил на вашиот складирање и дополнуваат вашиот дом оркестарот.КВАЛИТЕТ

Синтетички Материјал.Со единствена форма, оваа складирање решетката е прекрасен десктоп украс, со вкус

0" Кука Должина : 1 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕид.Земи вашиот копчињата & паричникот и сте �

Нашите клучни носители се направени на руската направена екопријателски материјал.Сите материјали кои

На keychain е добар помошник за да зачувате простор и држете се во ред.По враќањето дома од добиете од работа

Креативен дизајн за да се создаде пријатна руралниот живот и ретро атмосфера.Погоден за чување на писма

Погодна за спалната соба, дневна соба, тремови, продавница, кафе, бар декорација итн.Две кука дизајн, мож�

【Разноврсна Складирање】клучните решетката има назад носители, можете да го користите за да се одржи п�

Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!П

Please wait...