0
clear
  • Whisk Метла, Влакна Duster 2 Парчиња услужни Влакната Прашина Четка - Прашина за Чистење на Мебел Дома Хотел Канцеларија Автомобил, Рака Метла со Долга Дрво се Справи, Пов?
  • -20%
  • -20%
Whisk Метла, Влакна Duster 2 Парчиња услужни Влакната Прашина Четка - Прашина за Чистење на Мебел Дома Хотел Канцеларија Автомобил, Рака Метла со Долга Дрво се Справи, Пов?

Whisk Метла, Влакна Duster 2 Парчиња услужни Влакната Прашина Четка - Прашина за Чистење на Мебел Дома Хотел Канцеларија

DEN 2910.48

Достапност
Достапно за нарачка

ДЕКОРАТИВЕН ОБЈЕКТ - ова не е само метла за убедливо но исто така и некој објект за декорација!Се откажам мала метла до вашиот камин да им даде на вашиот простор за живеење малку на селски, гроздобер атмосфера!.Стапици и има прашина без хемикалии за чистење. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши ова прашање што е можно поскоро.Сува, без користење на топлина. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца,логистика, обично ние ќе ја пренесе во 1 - 3 пати, се проценува дека времето за испорака е 9 - 15 дена.Лесен, компактен микрофибер нишка може да се фатат и подигнете го прашина без гребење или гребење на вашиот автомобил,компјутер, дневни потреби како што се windows,полици,опрема, патио мебел, таванот фанови,чамци, RVs и Тешко да се постигне места.Име на производ : Рака Duster Material : Влакната+Woodprompt : 1.Микрофибер привлекува и има нечистотија и прашина како магнет - повеќе прашина отколку поли dusters The Duster Поставите не е само да се користи за автомобилот, но исто така и за дома и така натаму да се отстрани прашина.ДЕКОРАЦИЈА ИДЕЈА - Зошто да не се направи вашиот дом се издвојува со оваа слама whisk метла?Целокупниот простор дефинитивно ќе стане повеќе импресивен!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОЖЕ да ДОСТИГНЕ ВИСОКИ ТАВАНИ : Ова telescoping микрофибер duster со екстра долг пол, може да достигне 100 инчи ко�

Тоа ќе биде доставен во рок од 15 дена по ред е ставен.Собраниот еластична во глуждовите го спречува ваши�

Оваа пајажина duster е лесно да се отстрани нејзината прашина или нечистотија, со едноставно тресење или м�

Тоа може да биде свиткан и задно по волја.Тој е опремен со стигнале род.Тоа не е тешко да се исчисти слепи

Мекото duster ви дава големо искуство на чистење на вашиот полици за книги, bookcases, high таванот фанови, pianos, со�

Освен за прашина четка, не постојат други предмети во производот фотографии Поради некои грешки во прир

Овие четки се одлична за чистење на прашина од ролетни и многу други работи.Одлично за дрво, ролетни, тав

Еколошки сите природни богородица јагне е волна без синтетички влакна.Долготрајни може да се чистат п

JINYUDOME Прашина меки влакна на главата има силна електростатско прашина отстранување способност, Стапица

Прашина Заклучување Лепило дека чисти длабоко во жлебови.Се протега до 3' за да го фатат и да го заклучит�

МУЛТИ ПАКЕТ : Секоја цел вклучува 6 shift куќа фустани.Овие фустани се ракави и се многу удобно.ПАКЕТ : Порто

Сите прилози пресврт кон 4Фаза Алуминиум Продолжување Пол & се однесува на било обичај должина од 7да26 Но

Миење на рацете нема да наштети на вашиот ној пердув или влијае на нејзината собирање на способност, но �

Употреба Објект : Спортови.Играчки Кожа маска за очи Сет пердув закачка Tickler Пердув За жените и мажите.Ви

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та�

Може и директно да се чисти од прашина отстранување четка со вода, и потоа се присилува тоа се исушат да �

[2 Прашина] Екстра долг 100" & Мини Компактен 32".Долго за висок домет, Мини за Тесен Агол, Темелно да се Исчис�

6 Инчен Ној Plume Прашина Главата.Ној Стигнале Duster 16 Инчи Во Целина.Производителот Дел Бр : R16 G.Ној Стигнале

Please wait...