0
clear
  • Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Asus ZenFone Selfie ZD551KL
  • -20%
  • -20%
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Asus ZenFone Selfie ZD551KL

Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Asus ZenFone Selfie

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 3А.Приклучокот Големина : Микро USB.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одржлива висока излезна моќност ќе имаат температура се зголеми, но сите тие се во рамките на безбеднос�

★татковци ден подарок идеи татковци ден кошули татковци ден балони бонус тато татковци ден подароци см

【Брзо Полнење Брз полнач 3.0】 : Со Брзо полнење 3.0 Технологија, 4 пати побрзо од нормалните стандард, 30 W 2П�

IPREMIUM 20 W PD полначот може да брзо ја полните вашата PD компатибилни уреди Samsung Галакси S20 / S10+ / S10 / S10e / S9+ / S

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【Брзо Полнење 3.0】 : Со Брз 3.0 Технологија, 4 пати побрзо од нормалните стандард, 30 W 2Порта адаптивни брзо �

Брзо истовремено полнење : 36вати комбиниран USB напојување со испорака (3.0) за високабрзо полнење на компа

И usb ѕид блок со нови интелигентна ИК технологија, што може автоматски да ги признава USB уреди, и внатреше

Еден за Сите Ова USB C адаптер е компатибилен со PD и КК полнење протоколи.Тоа може да се обезбеди највисок�

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

【20 W USBC Брз Полнач】 : Ова 20 W USBC полначот со Енергија за Испорака брзо полнење технологијата може да го по

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【Универзална Компатибилност】 : Една Порта на Полначот на Коцка е компатибилен со i Phone 13 / 13 Про Max / 12 / 12 М

Идеална Големина : Plug and Play.Лесни, идеален дизајн кој одговара на вашиот складирање барања.можете да го п�

Премиум Перформанси : DualUSB излез со вкупна струја на 5 V / 2.1 а и внесување на текст со 100240 V ви овозможува да

LG EBR79686302 Главниот Одбор за Контрола Собрание е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел дизајниран и констру

100 W Max Моќ на Испорака : ставете ги вашите стари адаптер далеку, UGREEN USB C полначот дава огромна 100 W на полне�

Please wait...