0
clear
  • Boxwood Резба Зајакот Шема Коса Чешли[Подарок Кутија], Густа Заб Дрвени Чешел, Анти-Статички, Одговара за Вреден Подарок за Мажи, Жени и Деца.
  • -20%
  • -20%
Boxwood Резба Зајакот Шема Коса Чешли[Подарок Кутија], Густа Заб Дрвени Чешел, Анти-Статички, Одговара за Вреден Подарок за Мажи, Жени и Деца.

Boxwood Резба Зајакот Шема Коса Чешли[Подарок Кутија], Густа Заб Дрвени Чешел, Анти-Статички, Одговара за Вреден

DEN 105.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направена со префинет традиционалните ракотворби, добро полиран, мазна и лесна.Направен од Висок Квалитет 100% Природни Boxwood,Секое Чешел Косата ќе биде Малку Поинаков.За разлика од Пластични Влакна Чешел, Boxwood Чешел Косата Нема да Финтата вашата Коса, Анти-Статички.Помага да се намали напнатоста и да ја стимулира скалпот; Спречување испреплетени коса и да ги делат целите;.Објектот е направен од црвена сандаловина, тоа го направи со исклучителна рачно производство, Најдобро одговара за вреден подарок за мажи, жени и деца.За нас: се надеваме дека ќе уживате удобно шопинг искуство во нашата продавница!Опис на производот : Boxwood на Коса и Чешел,Густа Заб Дрвени Чешел Карактеристики : 100% Природни Boxwood,Анти-Статички Тип : Погоден за Подарок за Мажи, Жени и Деца Материјал : Boxwood Големина на : 13*7*1.3 cm(5.1*2.8*0.5 инчен).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајн Име : Романтични Роуз.Модел и дизајн врежан на двете страни.Големина : 5.9" x 2.16" / 15 x 5.5 cm(L*W).Пакување �

98 во CB106 Големина : Прибл.Широко се Користи : овие салон чешли со круг заби работат и на влажна, сува, долго

Име : Широк заб дрвени чешел за кадрава коса, згусне големи detangling чешли за Мажи / Жени, зелена сандаловина

Материјал : Црното Злато Сандаловина.Должина : 3.74 инчи; Width : 1.3 инчи.Дизајн : Симпатична чешел со мачка ста

Квалитет на материјалот : чешел е изработен од црна пластика материјали, цврсти, трајни, еластични, antistati

★ На hairbrush е добро дизајнирани и лесен за користење, што го прави идеален за држејќи го во вашата рака...

Пакетот вклучува : 10 Парчиња Чешли Сет вклучува сè што би можеле да можеби треба.Нема да нула вашиот скал

Високо Еластична : Користење на високо еластична backboard, масажа на скалпот удобно, помага за ублажување н�

7 3 / 4 ИНЧИ Поголем Прст И Коса Чешел.Нуласлободен rattail чешел.Коса за сечење чешел.Полиран чешел, МетежотС�

Оваа чешел рачно изработени, Интегрирани во дизајн на бивол рог материјал мазна Не snags, мост нема статич�

Големина на : 16.3*3.5*0.7 cm.Материјал : Праски на дрво.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока темпер

Направен од Висок Квалитет 100% Природни Пурпурна Сандаловина,Секое Чешел Косата ќе биде Малку Поинаква).

♛ Посебни Квалитети : Уникатен кралицата тиара со мазна, сјајна површина, шармантна и исклучителна крис

Големина : 15*6cm.Материјал : Дрво.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура отпор, antistati

Професионален : Оваа косата чешел има 2 различни ткаење страни, на страната на парична казна заб чешел мо

Криви берберот clipper чешел за лесно и брзо средување на грбот или две страни на косата.коса за сечење чешл

Материјал : Јаглерод влакна,отпорни на топлина и антистатички,издржливи.Димензии : должина : Околу 20cm / 7.8

Лесни & Преносни : Нашата челик pin карбонски влакна косата чешли се лесен и пренослив, кој е удобен за нос�

2 ПАРЧИЊА по пакет, направен од пластика и сунѓер.Големина : околу 3.4 x 2.4 инч.(8.5 x 6cm).Боја : црна и беж.Тоа мо�

Количина : дојде со 3 пакети на Афро чешел, одлична за правење на Афро плетенка фризер, тие може да се напр

Аце е роден во 1851 година и е добро воспоставени и сигурен бренд 7.5 инчи облекување чешел.Има и парична ка�

★ Погодни за перм, природни, долга коса, кратка коса, кадрави, права коса и перика ★ Изработен од ABS и TPEE м

Switchза сечилото чешел Мерки 9" кога целосно продолжен.Изработени од нерѓосувачки челик и пластика.Лизгај

Природен материјал : Праски на дрво.Функција : Тоа е добра за здравјето на косата.Помага да се намали нап�

ЗАОБЛЕНИ ЗАБИ – Висок квалитет џеб чешли функција подебели, заоблени tines за да се намали иритација пред�

Материјал : природно дрво.Големина : 13.5*5cm.Карактеристики : лесен за да внесете коса, висока температура о

Направен од природни сандаловина, antistatic, трајни и долгорочни користи.Убава и трајни производи за широка

Големина на : 37.5*11*5.5 CM.Номинална моќност : 550w.Должина на кабелот за напојување : 1 метар.Боја : Црна.Тежина :

Дали имате кадрава, дебели, или права коса, нашиот производ е тука да се направи да изгледа како згреши к�

Please wait...