0
clear
  • 36 Нога Високо Стигнат до Duster Комплет со 7-30 ft Продолжување Пол // High Таванот Duster Чистење Комплет со Телескопски Пол // Пајажина Duster // Пердув Duster и Тавански Вентилатор Du
  • -20%
  • -20%
36 Нога Високо Стигнат до Duster Комплет со 7-30 ft Продолжување Пол // High Таванот Duster Чистење Комплет со Телескопски Пол // Пајажина Duster // Пердув Duster и Тавански Вентилатор Du

36 Нога Високо Стигнат до Duster Комплет со 7-30 ft Продолжување Пол // High Таванот Duster Чистење Комплет со

DEN 1120.80

Достапност
Достапно за нарачка

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ ТЕЛЕСКОПСКИ ПРОДОЛЖУВАЊЕ ПОЛ " нејзината универзална прилог точка одговара на речиси сите чистење додатоци : боја ролери, овошје берач, сијалица промени, и повеќе.ОСТАНЕ НАДВОР ОД СКАЛА.Флексибилни ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР DUSTER - совршени за освојување оние кои е тешко да се постигне места ефикасно!ПАЈАЖИНА DUSTER - навлегува во аглите, тавани, и skirting области - и тоа е лесно рака-измиени.Изненадувачки кратко 7 ft повече пол должина удобно се вклопува во вашиот автомобил багажникот за лесен транспорт и е лесно за чување во затворен простор.ПРОДОЛЖЕН 3-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА.ПРОДОЛЖИ-А-ДОФАТ, ЗА ДОБРО " ние се стави нашето срце и душа во нашите високо-постигнување чистење алатки.Тоа вклучува три четка видови : нула-слободен микрофибер ПЕРДУВ DUSTER - гарантира ефикасна прашина отстранување, додека за заштита на вашите површини.ЗА БЕСКОНЕЧНОСТ И ПОШИРОКО " 4-Парче СИТЕ ИНКЛУЗИВНО со можност да биде продолжен duster комплет за високи тавани ви дава до 36 подножјето на дофат, што сите на вашите тешко да се стигне до задачи супер лесно.Користење на ПРОШИРУВАЊЕ-НА-се ПОСТИГНЕ висок таванот duster со продолжување пол ќе се намали шансата за лош падне, одржување на вашиот дом писклив чисти додека вашите нозе се цврсто на подот. "Прашината што не може да се види, исто така, е најтешко да прашина да се постигне, но со користење на тресењето на скала е заморно, во најдобар и опасни, во најлош случај.ЧИСТЕЊЕ на ВАШИОТ ДОМ, НИКОГАШ не Е ТАКА ЛЕСНО " овој надворешен duster и продолжување пол сет е дизајниран за лесно да се постигне и чистење на сите видови на чудни агли и непријатна површини. 36 Нога Високо Стигнат до Duster Комплет со 7-30 ft Продолжување Пол // High Таванот Duster Чистење Комплет со Телескопски Пол // Пајажина Duster // Пердув Duster и Тавански Вентилатор Duster // Крајната Прашина Комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интересни и Практични : Електрични спин duster ви дава неконтролирано потреба да прашина, бидејќи тоа е мно

Продолжи Пол== Со можност да биде продолжен пол Совршен за чистење на високи, тешко да се постигне места �

6 Инчен Ној Plume Прашина Главата.Ној Стигнале Duster 16 Инчи Во Целина.Производителот Дел Бр : R16 G.Ној Стигнале

МУЛТИ ПАКЕТ : Секоја цел вклучува 6 shift куќа фустани.Овие фустани се ракави и се многу удобно.ПАКЕТ : Порто

Може и директно да се чисти од прашина отстранување четка со вода, и потоа се присилува тоа се исушат да �

Карактеристики : Материјал : ултрафини влакна и мека materials Size : како на сликата shows Color : Gray Quantity : 8 Package вклу

Микрофибер глава : На duster глава е направен од микрофибер, која може да се доста издржливи, апсорпција на �

Тоа е лесно да се отстрани прашина.Широк спектар на апликацииќе може да се чистат тастатури, кујни, роле�

Овие четки се одлична за чистење на прашина од ролетни и многу други работи.Одлично за дрво, ролетни, тав

Се протега на 43инчи за бришење прашина бришење прашина во повисоките места.Мека јагниња волна привлеку�

Широк спектар на апликацииќе може да се чистат тастатури, кујни, ролетни, фото рамки, ТВ екраните, автомо

Може да се наведнуваат слободно, должина прилагодливи, е лесен за чистење narroe простори како што кревет д

Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чисти високи објекти.Ве молиме да земете во реал

[2 Прашина] Екстра долг 100" & Мини Компактен 32".Долго за висок домет, Мини за Тесен Агол, Темелно да се Исчис�

ДЕКОРАТИВЕН ОБЈЕКТ ова не е само метла за убедливо но исто така и некој објект за декорација!Се откажам

На microfibers може цврсто adsorb мали прашина и влакна 【МултиКористете Функција Duster】 : Чистење за доказ, таван�

Bendable главата за тешко да се постигне места.Монтажни главата е машина перат.Не метежот микрофибер ракаво

Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат Не постојат други предмети во производот фо�

Please wait...