0
clear
  • Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 4 Парчиња
  • -20%
  • -20%
Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 4 Парчиња

Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 4 Парчиња

DEN 468.00

Достапност
Достапно за нарачка

Полнење Ni MH Ni-МЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно да го спречува батеријата од протекување, животната средина пријателски, тестирани под строга контрола на квалитетот стандарди.Издржливи и трошоците за енергија, висока енергетска густина, обезбедува долготрајни моќ, обезбедува непрекинат извор на енергија на вашиот уреди.Поради влијанието на температурата и животната средина, капацитетот на батеријата ќе се промени, ќе има 100-200m Ah капацитет разлика.Никогаш не се грижите за квалитетот кога купувате од Нашата продавница.Ние бидете сигурни дека ја имате најновата, најголема врвни батеријата, во секое време.Specifications Capacity : 600m Ah Model Број : AAAA MN2500 Battery Type : НУ-MHSize : AARated Напон : 1.2 VNet Тежина : Околу 7g/0.25 oz Size(H*D) : За 39.6x8.4mm/1.56x0.33"600m Ah ni-мз батерија : батерија 1.2 V AAAAAttentions DO НЕ пункција, оштетување и расклопување.НЕ наопаку позитивни и негативни.НЕ поврзувајте позитивните и негативните на батеријата со метал.НЕ се фрли на батеријата во вода или пожар; држи го тоа под сува, сивата и кул случаи кога не го користите.НЕ полнење на батерии со инфериорни полначи за да се избегне оштетување на батерии.Ако батеријата емитуваат чуден мирис, греење, нарушување или се појави било unconventionality во текот на користење, чување или полнење процес, ве молиме да го извади од уредот или да наплатат и да престане да го користи.Се долготрајни, сигурен енергија за уредите вашиот бизнис го користи најмногу.Загарантирана да го заштитите уредот од штетна протекување.алкална батерија е дизајниран за употреба во домаќинство предмети, како remotes, играчки, и повеќе ние се гарантира овие батерии против дефекти во материјалот и изработката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио�

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина / совет голем�

Број 2 Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака Повеќето Наредби брод од 1 3 работни Дена.Вис

ПОГОДЕН МОДЕЛ : Овој стерео аудио специјално компатибилен со Epica 1 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012.СТЕРЕО во АВТОМОБИ�

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

Материјал : Цинк Легура.Отпечаток + Лозинка + IC Card Капацитет : 300 ( 3x Администратор ).Отпечаток гласи : phlx се�

【OEНиво на Сите Системи Дијагностички Алатка за Скенирање】 VDIAGTOOL VT300 автомобилската дијагностички чита

Хибрид Пена Midsole Конструиран со Пума иновативниот ХИБРИД пена комбинирање на два од своите најнови техн

Лесен и достапен вратата тела опции.Лесно да се инсталира, програма и да ја користите.Производот е произ

Оваа 2Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2Од

Оваа hammock, исто така, има несакани клапи која ви помага да го заштитите од страна на вашиот автомобил сед�

Со Слот за LV12 Фидер.За XPR / XSR Аналитички Рамнотежа.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Германија

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек�

Димензии Мерки 27 од страна 67 од 82 инчи (Ш x В x Д) 249 фунти тежина 400 фунти лимит на тежина на Контроли и Кара�

Нерѓосувачки Челик Две Сад Пекарница Потоне w / 20in.Право Drainboard64.188in.W x 33.5 во.DSpecific Карактеристики : Пекарни

180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина...

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Please wait...