0
clear
  • AGYQGOO Декоративни Ѕидни Часовници Европската Ретро Ѕиден Часовник, Мода Елени Главата Декоративни Ѕиден Часовник, Спална соба Дневна Соба Студија Кварц Часовник
  • -20%
  • -20%
AGYQGOO Декоративни Ѕидни Часовници Европската Ретро Ѕиден Часовник, Мода Елени Главата Декоративни Ѕиден Часовник, Спална соба Дневна Соба Студија Кварц Часовник

AGYQGOO Декоративни Ѕидни Часовници Европската Ретро Ѕиден Часовник, Мода Елени Главата Декоративни Ѕиден Часовник,

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

Батеријата напојува (но не се вклучени).Еколошки смола материјал, анти-корозија, анти- ' рѓа, издржливи.Движење молчи движење, висока прецизност, висока стабилност, долг живот.Погоден за дневна соба, спална соба, студија, заводот.Тоа исто така може да се користи како дома декор и е многу популарна.Креативни декоративни ѕид clock Size : 70.5*50.5 cm Weight 4.33 kg Glass dial + еколошки смола material Idyllic, Американски, ретро style Suitable за дневна соба, спална соба, студија, office If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се справи со тоа за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Произведено во САД или Увезуваат.Појачани минерални кристал.Германски часовник движење.Примарниот Мат

Ѕидниот часовник беше дизајниран со деца во умот, неговиот колоритен, но и практичен, Сите минута и час л

⏰ Им помогне на вашите млади деца да се развие солидна академска основа со Наставниците Избор на Кандид

Батеријата напојува (но не се вклучени).Метални материјали, антикорозија, анти ' рѓа, издржливи.Движење м

Батеријата напојува (но не се вклучени).Метални материјали, антикорозија, анти ' рѓа, издржливи.Движење м

Лесно можете да го одредите временска зона по добивањето на сигнал, кој ќе се добие со притискање на вре�

Влага & времето отпорни, може да се користи на отворено.Сина led автоматски да го исклучите и на слаба свет

Влага & времето отпорни, може да се користи на отворено.Бели led диоди автоматски да го исклучите и на слаб

1 Различни бои се комбинираат заедно, со богата дизајн јазик, кршење на празно и permeating на уметничка атмос

1 На метал бирање е повеќе текстура, на скалата е јасно, задебелена алуминиум покажувачот, молчи и точни..

1 Метал материјал : Метал нема чуден мирис, здрав избор, и издржливи 2 Користење на метал бирање, цврста те

Видлив тајмерот за да сите Кристално јасно ја ВОДЕШЕ и со висок контраст на екранот ви овозможува да вид

Проверете ја батеријата.Идеално Време За Настава Ѕиден Часовник.Проверете ја батеријата.Тоа нема да вл�

Пакетот Должина на Производот е 15.0 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 8.0 инчи.Пакетот висина на Произво

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

120v AC адаптер приклучок во напојување.Бренд : Imperial.Направен во САД.Материјал : 75% Метал / 25% Неонски Цевки.М�

⭐ NIGHT MODE : часовникот застанува chiming од 10 ЧАСОТ до 6 часот и на cuckoo птица нема да ве вознемирува во текот на

Молчи понесете го прави часовникот погодна за спалната соба или во училница.Со своите прекрасни светла

Внатрешна или надворешна ѕиден часовник.Acacia дрво случај во темно кафеава боја мат финиш.Се бара 1 АА бат�

Please wait...