0
clear
  • YITON Мачка Нула Одбор L Големина на Мачка Гребење Брановидни Одбор Мелење Ноктот Плоча+Catnip Хартија Подлога Мачка Играчка за Качување Рамка Scraper Мат 1Pcs
  • -20%
  • -20%
YITON Мачка Нула Одбор L Големина на Мачка Гребење Брановидни Одбор Мелење Ноктот Плоча+Catnip Хартија Подлога Мачка Играчка за Качување Рамка Scraper Мат 1Pcs

YITON Мачка Нула Одбор L Големина на Мачка Гребење Брановидни Одбор Мелење Ноктот Плоча+Catnip Хартија Подлога

DEN 636.00

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на исклучително квалитетни материјали,цврсти и трајни изградба ќе го продолжи работниот век.Класичен дизајн убаво мешавини во повеќето дома декорација, надградени текстура страни донесе елегантен визуелна перцепција.Текстура гребење на површината дава право место за да ги задоволи мачки' природни гребење потреби.Мора да се има мачка scratcher да се заштити Вашиот Троседот Стол Кревет Од Вашата Мачка Ноктот Гребење.Вашето задоволство е нашата искреност, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме напорно за да ви овозможи со најдобра услуга.Гребење мачка Брановидни Одбор Мелење Ноктот Плоча+Catnip Хартија Подлога Мачка Играчка за Качување Рамка Scraper Мат 1set.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Уникатен Дизајн : Премиум гребење текстури дизајн, нашите мачка гребење подлога поблиску го имитира кор

3во1 ДИЗАЈН : мачката Гребење вклучувајќи ги и 3 пакети во поинаква форма, софа кревет, и дневна, лесно за ч

ПОДОБРЕНА 9 инчи, широк; екстра здрав картон за да се минимизира мали парчиња од кршеше; помага да се задр

Екстра 8 парчиња текстил игли може да им помогне на поправат позицијата на оваа антинула налепница, дури

Издржливи ЕкоПријателски Материјал Изработени од 100% рециклираат како и висококвалитетни картон со нет

Издржливи и природен материјал : Направен од тешкидолжност картонот и 100% рециклиран картон, картон scratche

????100% Природни Сисал Влакната : Природни Сисал Влакната и Памук & Лен.Вистински чисто природен материјал

Издржливи и природен материјал : Направен од тешкидолжност картонот и 100% рециклиран картон, картон scratche

Безбедно и Нетоксични миленичиња природни сисал гребење мачка мат, за еден, е еколошки и мачкапријател�

Тоа е Природен Инстинкт за Мачки да се Искачи и Нула, и Нема Користите Обидува да Го Тренираат и надвор о�

Издржливи и природен материјал : Направен од тешкидолжност картонот и 100% рециклиран картон, картон scratche

[Овална Кревет за чекалницата дреме] Овална дизајн може да се вклопи во 'рбетот подобро кога кити кадриц�

Главни состојки : брановидни хартија, универзален и за мачки.Карактеристики : нула отпор и отпорност на �

Ве молиме проверете ја големината пред купување, поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од око

[Голема Покриеност] : целосен сет вклучува 10 парчиња мебел заштитници големина 17"L*12"W и 50 пресврт иглички.

Издржливи ЕкоПријателски Материјал Изработени од 100% рециклираат како и висококвалитетни картон со нет

Најдобри широк scratcher производ.Им помага на заштита на мебел од ноктот штета.Изработени од нетоксични бр�

Please wait...