0
clear
  • Мултифункционален коли SunHai Стар Човек Количка за Шопинг Количка, старец Количка Четири Тркала Можат да Седат Преносни Вокер Helper
  • -20%
  • -20%
Мултифункционален коли SunHai Стар Човек Количка за Шопинг Количка, старец Количка Четири Тркала Можат да Седат Преносни Вокер Helper

Мултифункционален коли SunHai Стар Човек Количка за Шопинг Количка, старец Количка Четири Тркала Можат да Седат

DEN 1032.00

Достапност
Достапно за нарачка

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален специјална количка на тркала, а речиси и да нема собрание; 100% задоволството на клиентите и безбедност. ● Ова е расклопна шопинг количка која може да се користи како подарок за пријателите и семејството. ● Висок квалитет на алуминиум рамка, светлина и здрав, силен капацитет на носивост, целокупната стабилност и безбедност. ●Седиштето површината е porous и тежината е дисперзирани да се направи тежина се повеќе и повеќе дише.Не се лизга рачната сопирачка, лесно и работна енергија, удобен и сигурен. ●Трговскиот кошница усвојува дизајн на рамка, која има добар притисок отпор, не е лесно да се деформирани и потрајни.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме секогаш во вашата услуга.Производ параметри : Продолжен големина : 57 (должина) * 51 (ширина) * 88-95 (висина) cm Body материјал : алуминиум alloy Wheel : универзална wheel Weight : околу 6 kg Carrying капацитет : ≤120kg Uses : ракување со товар, секојдневно shopping Applicable да : стари лица, деца, мажи, жени, лицата со хендикеп, повредени, пешаци итн.Детален опис : седиштето површината е porous и disperses на тежина да се направи повеќе тешки и повеќе дише.Помошни потпирач за дизајн, може да помогне да се прошетаат до, удобен и safe Aluminum легура структурни заградата за durability Practical шопинг кошница за повеќе items Can биде укината брзо, лесно да се носат, да не заземаат space Smart универзална предните тркала, 360° на ротација, погоден за секој пат, анти-сеизмички, декомпресија, долго life Precautions : За големина : Рачно мерење на големината, прикажаните податоци може да има некоја грешка од 1 до 3 см.Прости.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Заштеда на време и труд‑штедењ�

Може да 360° на ротација, не се лизга рачка, безбеден и сигурен рокер стожерот точка 400 KG носивоста, се кори

На боени процес го прави мазна и отпорно на гребење.Не треба да се грижите за инсталација.Тоа е многу теш

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен �

Оваа ТешкиДолжност Прилагодливи Гуми Тркала Dolly е дизајниран да се укине и да се движат околу гуми и трк�

Едноставно место 2 загради под агли на фрижидери, машини за перење, dishwashers, фенови или други апарати за до

【Капацитет】1000lbs, со 4 тркала, се движи глатко; Едноставен и корисен дизајн, се спасува, работна сила и вр�

Паб Табела Количка.Дизајниран да се одржи 36" Тркалезни Маси.Поддржува до 10 Коктел Табела Сетови 5 Скатен

Помага лесно да се ревидираат и да ги преуредите простор за живеење, пластични површини штити објекти о�

【Флексибилни Мобилност】4 премиум swiveling casters тркала не само што направи оваа тешка должност иверица dolly �

"Безбедно да се Движи Повеќе за Помалку Време" со лесно возен 1,800 фунти капацитет, отстранлив Притисни Ба

Може да 360° на ротација, не се лизга рачка, безбеден и сигурен рокер стожерот точка.Лесен за употреба и ед

Платформа Должина : 36".Платформа Материјал : Алуминиум.Рициново Тркала Тип : Ролери.Капацитет (Lb.) : 6000 lb.Ри

Гаранција : ако не сте задоволни со dolly можете да го вратите во рок од 30 дена и ние ќе ви ги даде на целосна

1година ограничена Гаранција.Цврста издржлива конструкција; Челична Рамка со СитеВремето Финиш.Има 10 с�

54 Тежина (кг) 9.Ви благодариме за купување на овој производ во нашата продавница, ако имате било какви пра

На 5pcs поставување ви овозможува лесно да ја заврши движење на големи и тешки мебел и стоки, заштеда на вр

На Sternmaster Outboard Моторни Dolly е совршено решение за складирање, транспорт и сервисирање на менгеме на outboard mo

Ја Спречува Ѕид Марки И Заштита На Вратата.Флексибилни За Безбедно И Лесно Чистење.Месеци На Baseboard Да Се

Трајни Изградба : Dolly изградена од челик со заштитен прав грб заврши за максимална сила и долговечност ш�

Please wait...