0
clear
  • ВИЗУЕЛНИ КОМУНИКАЦИИ VAOL-5LWY4 Бела Ø5 mm 60° 5000 mcd Вода Јасно 3.5 V Superbright LED Светилка - Т-1 3/4-1000 item(s)
  • -20%
  • -20%
ВИЗУЕЛНИ КОМУНИКАЦИИ VAOL-5LWY4 Бела Ø5 mm 60° 5000 mcd Вода Јасно 3.5 V Superbright LED Светилка - Т-1 3/4-1000 item(s)

ВИЗУЕЛНИ КОМУНИКАЦИИ VAOL-5LWY4 Бела Ø5 mm 60° 5000 mcd Вода Јасно 3.5 V Superbright LED Светилка - Т-1 3/4-1000

DEN 8559.60

Достапност
Достапно за нарачка

Numberof LEDs : 1. Forward Voltage : 3.5 V. Forward Current : 30 ма.Intensity Typ : 5000 mcd.Viewing Angle : 60 ° Power Rating : 120 m W; Operating Temp Range : -40 до +80 °C; Storage Temperature Range : -40 до +100 °C; Димензија : Ø 5 мм; Боја : Бела; Lens Type : Clear;.Бела Ø5 mm 60° 5000 mcd Вода Јасно 3.5 V Superbright LED Светилка - Т-1 3/4 ***** За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5mm Круг Врвот Дифузен Црвени LED Ултра Светла (Војници од НАС).Големина : 5mm Круг Врвот пренесуваат на трет�

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Високо прецизен дигитален временско реле пати

0 V напојување, кој е многу лесен за употреба.01 s / 1min)ѓ) По сите параметар поставувања се завршени, долго пр

Numberof LEDs : 1 Forward Voltage : 2 V Forward Current : 20 m A.Intensity Typ : 25 mcd.Viewing Angle : 90 °бранова Должина : 635 nm; Power Rating : 100 m W; Operating Temp Ra

Продолжување Време : 8s7>.Тоа е на ниско ниво (сетилните модул автоматски ќе се прошири задоцнување времен

5mm Круг Врвот RGB Брзо Авто Промена LED Ултра Светла (Војници од НАС).Големина : 5mm Круг Врвот, Боја : Црвена / �

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.ZE08CH2 O Формалдехид сензор Сериски порт излез.Ви�

На DURIS E 2 е комбинација на висока ефикасност и широк зрак агол во компактен формат (2.0 mm x 1.6 мм).Тоа е клучо�

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Бренд име : KASILUType : Напон Regulator Condition : New Application : Co

PLCC4 SMD Жолта / Златни Ултра Светла 1210 / 3528 LED (Војници од НАС).Големина : PLCC4 / 3528 / 1210 LED Боја : Жолта / Злат�

2x5x7mm Правоаголник Широк Агол Кул / Заоблачено Бела LED (Војници од НАС).Големина : 2x5x7mm Правоаголник LED Бој�

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн 1.Нови биполарно постојан струја сечкање техно�

PLCC4 SMD Црвено Ултра Светла 1210 / 3528 LED (Војници од НАС).Големина : PLCC4 / 3528 / 1210 LED Боја : Црвена, Луминозност�

Numberof LEDs : 1 Forward Voltage : 2 V Forward Current : 20 m A.Intensity Typ : 71 mcd.Viewing Angle : 130 °бранова Должина : 574 nm; Power Rating : 75 m W; Operating Temp Ra

Ние исто така нудиме на факултативниот floodlight верзии со 60 степен зрак се шири за да се обезбедат повеќе с�

3 V±5%; VDDIO е 1.Програмабилни, 3axis педалот за гас со програмата за контрола на опсег од ±2g, ±4g, ±8g и ±16g.8 V± 5%Жир

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Безбеден за Употреба : Овој спектар надворешни

На DURIS E 2 е комбинација на висока ефикасност и широк зрак агол во компактен формат (2.0 mm x 1.6 мм).Тоа е клучо�

5mm пренесуваат на трети лица Стан Врвот Широк Агол Жолта / Злато LED Широк Агол (Војници од НАС).Големина :

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн 【Перформанси】 Постојат свила екран ознаки на

GAUPT60 X5 W1227 LED светла се идеална замена за кревка и топла работи 1000 вати метал halide светилки.29 580 лумен излез

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн 74 HC4051 CD4051 еден 8канал дигитално контролирани ел

На DURIS E 2 е комбинација на висока ефикасност и широк зрак агол во компактен формат (2.0 mm x 1.6 мм).Тоа е клучо�

Шеесет КРИ XLamp XPGÂ пет вати Led диоди за производство на 493 lumens секој се наредени во редови и поврзан со вис�

Numberof LEDs : 1 Forward Voltage : 1.95 V Forward Current : 20 m A.Intensity Typ : 230 mcd.Viewing Angle : 110 °бранова Должина : 645 nm; Power Rating : 75 m W; Operating Tem

3мм пренесуваат на трети лица Стан Врвот Широк Агол Портокал / Amber LED Широк Агол (Војници од НАС).Големин�

3мм Круг Врвот Кул Јасно Бело Екстра Брзо Трепка 6 Hz LED Супер Светло (Војници од НАС).Големина : Боја : Кул

Numberof LEDs : 1 Forward Voltage : 2.1 V Forward Current : 30 ма.Intensity Typ : 50 mcd.Viewing Angle : 120 °бранова Должина : 574 nm; Power Rating : 75 m W; Operating Temp

Numberof LEDs : 1 Forward Voltage : 3.2 V Forward Current : 20 m A.Intensity Typ : 260 mcd.Viewing Angle : 130 ° Power Rating : 70 m W; Operating Temp Range : 20 до +80 °C; Storage Tempe

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Производство на одделение.Се користат специја�

Please wait...