0
clear
  • Baerfgnxfgpbj Неблагодарна Работа, Рамни Неблагодарна Работа, Целосна Функција За Исклучување На Мали Апарати За Домаќинство Електрични Модели Одење, Мини Затворен Фитн
  • -20%
  • -20%
Baerfgnxfgpbj Неблагодарна Работа, Рамни Неблагодарна Работа, Целосна Функција За Исклучување На Мали Апарати За Домаќинство Електрични Модели Одење, Мини Затворен Фитн

Baerfgnxfgpbj Неблагодарна Работа, Рамни Неблагодарна Работа, Целосна Функција За Исклучување На Мали Апарати За

DEN 1075.20

Достапност
Достапно за нарачка

◆Големи одење/водење површината може да се приспособат на корисници на разни големини и чекори, што ќе ви овозможи да ги пратите на брзина, се приклонуваат, време, растојание, калории и пулсот.Интелигентни безжичен далечински управувач за да започнете со само еден клик, не виткајте, удобен и лесен за управување со резултати.Одлична молчи систем не ќе ги вознемири членови на вашето семејство.Зафаќа површина од само 0,06 квадратни метри, вертикален ѕид, софа кревет рамен, лесен за складирање;.Тенка генијалност да се направи, тоа е расклопна кога ќе уживате во вежбањето, тие не заземаат голем простор на вашиот дом.Лесно да се движите, лесно да се движите, тоа може да се појави што сакате во место; користење на одлични амортизацијата систем за да се намали влијанието на сила со телото и да ја стартувате се случи ефикасно да се подобри акустика фундаментално. ◆Обезбедува сигурен разновидност за вашето вежбање, лесна-за-pull копчиња за ослободување на палубата за да се свитка или се одвиваат за лесни за складирање.Parameter Rated моќ : 500 WSpeed прилагодување : 0.5-6 km / h Instrument се прикаже : време, брзина, calories Running област : 114x42cm Specifications : L138 x W70 x H110 cm Maximum оптоварување : 100 kg Weight : 32kg Uses : Household Driving сила : electric Are расклопна : Yes Sports програми : губење на тежината, согорувањето на мастите, подеми и падови, средна, падини се кандидира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Бучава Слободни, Удобно Фитнес Искуство】 На бучаванамалување multilayer структура, може да одиме или бутв�

Smart дигитални неблагодарна работа е совршен за фитнес ентузијасти, кои не имаат време да се оди на фитне�

48in Maximum оптоварување : 100 kg Speed опсег : 1.56cm намалување на шумот не се лизга звукапсорбирање работи појас, н�

◆Големи одење / водење површината може да се приспособат на корисници на разни големини и чекори, што ќе

Светлокомерцијални Молчи Моќен Мотор : 2.5 врв HP диск систем може да обезбеди стабилна и продолжен брзина

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време н�

Оваа иновативна фитнес опрема е и performant и простор за заштеда на решение, како што тоа може да биде укинат

Мултислој појас и првиот светски заврши shockproof систем може да издржи максимална тежина на 120 KG.Донесе раб

ПодБиро Одење неблагодарна Работа Џогирање Вежба Машина за Далечинска Контрола Home Description : Нашата нова �

◆Големи одење / водење површината може да се приспособат на корисници на разни големини и чекори, што ќе

54" Должина : 144cm / 56.91"♥ Големина : 4 XL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 133cm / 52.54"♥ Големина : L НАС : 8

Перформанси парапети со интегриран се приклонуваат и брзина контроли се направи полесно да се прилагод

Виткање одење робот,тенка елегантен дизајн функција е едноставна прилог на секој дом.Тоа се мери во 140 * 7

Производот е сосема нов и има врвен квалитет.Универзалната брзина сензори се вклопуваат во повеќето тр�

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време н�

РЕСТИМУЛИРАМ ВАШИОТ ДЕН Со новиот Blukeen неблагодарна работа биро работна станица, сега тоа е можно да се

Боја : Рамна Глава.Пакетот Вклучува : 1x неблагодарна Работа Магнетен Сензор.Универзална сензор за трчањ�

30Ден i FIT Семејство Членство Опфатени; Стрим во живо Додадете до 5 корисници; Елитни тренери прилагодите �

Фитнес Реалноста TR3000 ви дава придобивките од собраа надвор од кутијата, поширок и подолг упатуваа појас

Мултиза употреба : Овој лесен електрични неблагодарна работа обезбедува два начини, и можете да уживате

Следи тренингот активност со овој паметен дигитални неблагодарна работа.Има LCD дисплеј кој покажува ст�

Се Будам / Режим На Префрлување.25 HP на моќ, двојно свитлива неблагодарна работа дизајн со адаптивни брзи�

【Модерен Изглед】комбинација на сива и бела елементи се направи оваа неблагодарна работа изгледа едно�

【Лесен за Употреба】Трчање за дома виткање со приклонуваат може да го подобри вашиот кардиоваскуларни�

Неблагодарна работа е опремен со 4зона амортизирање систем за да ги заштити вашите зглобови.Во споредба

【МУЛТИФУНКЦИЈА на РЕЖИМОТ на различни потреби на вежбање интензитет, па дури и желбата за зајакнување �

НЕЧУЈНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ : Електрични неблагодарна работа нуди ниски работата на бучава за трчање, џогира�

Не hesitate Treadmill None парапет / handrails Motor : највисоката 1403 * 600 LCD (брзина / time / OD)Осум странични зафатнина амор�

Please wait...