0
clear
  • Кошаркарски Ѕвезди Мрачно 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик
  • -20%
  • -20%
Кошаркарски Ѕвезди Мрачно 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

Кошаркарски Ѕвезди Мрачно 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.Голем капацитет за 500 ml treavl кригла да ги исполни вашите дневни навлажнувачки потреби.Широк устата дизајн е здрава и безбедна, лесен за чистење.Погоден за трчање, кампување, теретана, фитнес тренинг, качување, пешачење, дом, канцеларија, патни и други активности.Убаво дизајнирана да биде подарок за вашето семејство и пријатели.На изолациони купот е направен од висок квалитет на храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.Надворешниот слој прифаќа два-слој кравја кожа + нано технологија на печатење,елегантен дизајн,многу стилови за избор.Погоден за трчање, кампување, теретана, фитнес тренинг, качување, пешачење, дом, канцеларија, патни и други активности.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

холдинг време над 45 ¡æ за 10 часа, а 65 ¡æ за 6 часа.Големина 27.За Производи : може да Постојат 02cm грешки во г

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој

Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација.Целосно antioxidan

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Вакуум Изолирани надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и

На висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,

Цевчиња Опремени со монтажни цевчиња за лесно за пиење, идеален за велосипедизам и патот патувања...

Една капа двојна намена дизајн : капа на овој спорт шише за вода не само што може да ефикасно да се одржи

Здравјето на Ум : се Пие здрава со нашите BPA free шише за вода.Ако постои било каков проблем, само контактир

Тогаш ви треба нашата вода првенство ★ГОЛЕМИНА★ големината е 266 ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

Лесно да се чистиНП течењедоказ силиконски прстен е вграден во капакот.Ова шише за вода е течењедоказ и

Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална ка

Please wait...