0
clear
  • BOSTANTEN Формално Кожа Briefcase Рамо Бизнис Лаптоп Торба за Мажи & Жени
  • -20%
  • -20%
BOSTANTEN Формално Кожа Briefcase Рамо Бизнис Лаптоп Торба за Мажи & Жени

BOSTANTEN Формално Кожа Briefcase Рамо Бизнис Лаптоп Торба за Мажи & Жени

DEN 3479.76

Достапност
Достапно за нарачка

2 патент џеб.Гаранција BOSTANTEN овозможува на нашите клиенти со брза одговор и 100% задоволство по-продажба на услуги, со цел да се решат сите прашања кога сте со користење на ранец чанта. 2 пенкала циклуси.Дизајниран за бизнисмени или колеџ студентите, да се задржи кредитна картичка, визит-картичка или метро картичка. 3 лизга џебови. 1 лаптоп џеб.Пријателски за секојдневна употреба.Покрај тоа, таа ја покажува вашата елеганција и да победи комплименти од пријатели, collegues, и на менаџерите да се изгради доверба.Се справи со висина 15см/5.Материјал : вистински leather Dimentions : Медиум (L)15.Материјал На briefcase е направен од висок квалитет на вистински кравја Кожа со солза-отпорни обвивка.Дополнителни монтажни и прилагодливи рамо, рака.Сребро-како метални хардвер како што куки, Д-прстен, лого, патентите, кој го направи структура цврсти и издржливи во секојдневна употреба.Структура Внатрешни работи со 1 голема внатрешна преграда + 1 лаптоп џеб + 2 патент џеб + 3 лизга џебови + 2 пенкало слотови + 3 картичка слотови.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.6 инчен лаптоп, i Pad, i Phone, A4 Датотека andnd други деловни работи. 2 пенкало слотови.Внатрешни работи, во голем една : .Кожа материјал има вид на природна кожа мирис, но тоа ќе исчезнат кога ќе го користиме во неколку дена.Може да се стави две пенкала заедно кога ќе оди на работа и нема да изгубиме во долниот дел.6 инчен лаптоп, i Pad, i Phone, A4 Датотека, И други деловни работи.40" инчен | Боја : Црна Големи Промоции може да варира во зависност од големината/боја.На briefcase лесно држете го вашиот 15. 3 картичка слотови.5 инчи) или помалку отстапување на мерење е разумен спектар поради различни measurment методи.40" inch Color : black Stylish и за бизнис.Не грижете се, таа ќе се залепи или скршени некаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ранец,Мода Мала Рачна Ташна За Лаптоп Ранец Студент Ранец Отворено Слободно Време Дише Ранец Лесни Најл

Патент затворање.ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ на Ентериер : 1 главната преграда со 1 поместена џеб за лаптоп до 15.6 и

Отстранлив поместена ракав ги штити лаптопи до 16" и внатрешни работи прегради функција брз пристап џеб,

Материјал : Полиестер.Тоа е гласник торба што е добро за на училиште, колеџ, бизнис, работа, патување, пре�

● [Материјал] употреба на високо квалитетна платно ткаенина, со ретро ефект, торба е мека, удобно да се с

Лаптоп Briefcase : Ова мека страна briefcase има целосна поместена 15.6 инчен лаптоп оддел, внатрешни таблета џеб, 2

Полиетилен.Увезени.Проширување со Лаптоп Briefcase : Ова лесни, средни мека еднострани briefcase помага да се зад

Исто така, може да биде совршен подарок за вас љубов, децата, семејството или пријателите.ПОКРИЕНОСТ : Пл

Радио фрекфентна идентификација (RFID) и Блокирање на технологија во организатор џебови Наредени со тено�

МУЛТИ ОДДЕЛ ОРГАНИЗАТОР : Лаптоп Briefcase со 7 прегради држи вашиот објект организирани, носејќи лаптопи до

Голем капацитет главниот торба може да се одржи 14инчни лаптопи, мобилни моќ, паричници, мобилни телефон�

● [Структура] Мултислој џебови, разумно поставување на објекти, повеќе интимни употреба; текстура хардв

ТЕШКИДОЛЖНОСТ & водоотпорен : Sturdily изградени од издржлив, носатотпорни, поли платно материјал, EMPSIGN лапт�

Држете лаптоп до 15.Тоа е доволно компактен за да се задржи подалеку од гломазна носење за еден ден или по

Увезени.Затворач затворање.Tassia Тркала Пилот Случај.Голем главната преграда со поднесување дел од еден �

Лаптоп за носење, го носат со рака.Носат рачките можат да бидат скриени далеку во џебовите кога не е потр

Ние ќе ви помогнеме на било кој начин е потребно, во која било фаза Од насочи како да се грижи за вашата т

【Стилски & Трајни 】Рачни / Еден Рамо / Crossbody.Овој лаптоп briefcase кои се направени од вистинска кожа е најдоб

Ние ги задржи подобрување на деталите на секој процес.5 инчен; долго рамо, рака должина : 20.CLUCI е посветена

【ЛЕСНО НОСЕЊЕ】Мажите заклучување briefcase торба доаѓа со рамна помине преку лента по должината на грбот, �

ПРЕМИУМ ЛАПТОП тежок СЛУЧАЈ : Компатибилен со 14 инчен лаптоп, Mac Book Air, и одберете Mac Book Pro модели.КАРАКТЕРИ

Ранец,Мода Мала Рачна Ташна За Лаптоп Ранец Студент Ранец Отворено Слободно Време Дише Ранец Лесни Најл

Полно Зрно.Направена од врвот полно зрно cowhide кожа; Класичен изглед дизајн; Кориснички дебели хардвер; З�

★Повод : Ова е совршен за да се користи како : гласник торба за мажите, гласник торба за жените, гласник т�

Печати на враќање превозот етикета.6" лаптоп и сите вашите предмети.Повеќенаменски Употреба : да се Обез�

Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Бои на вашиот монитор може да се разликува малку

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Патент затворање.ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ на Ентериер : 1 главната преграда со 1 поместена џеб за лаптоп до 15.6 и

Пространа пред оддел карактеристики на патент џеб за Често потребни елементи и додатоци.Поместена табл

Гаранција BOSTANTEN нуди 100% гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со нашите производи или служба за би�

Please wait...