0
clear
  • Емануел Зачукуваше Mezuzah Случај w/Прстени-Multiolor
  • -20%
  • -20%
Емануел Зачукуваше Mezuzah Случај w/Прстени-Multiolor

Емануел Зачукуваше Mezuzah Случај w/Прстени-Multiolor

DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка

Модерната Mezuzzah покрива.Оваа прекрасна Yair Емануел шарени Judaica уметност Mezuzah е спектакуларна декорација за doorpost на било Еврејска дома.Овој прекрасен Mezuzah е совршен подарок за свадби, Еврејски празници, и нов дом.Одговара на копчето должина : 4.8".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачно Изработени Објект.Елоксирани алуминиумски за да се спречи боја од пилинг off.Различни бои за да изб

Модерната Mezuzzah покрива.Оваа прекрасна Yair Емануел шарени Judaica уметност Mezuzah е спектакуларна декорација з

ЗЛАТО Декоративни Mezuzah Случај Направени во Израел.Големина на Mezuzah Случај 5.9" / 15 см (klaf скролувајте не с�

Модерната Mezuzzah покрива.Оваа прекрасна Yair Емануел шарени Judaica уметност Mezuzah е спектакуларна декорација з

Оваа фотографска репродукција на боите е еден од најголемите археолошки откритија на 20 век.На оваа репр

Сет од 3 бои, злато, сребро и бронза.Телото на Mezuzah направен од стакло.Секој mezuzah вклучува "Shma Израел" Евреј

Тиркизна Декоративни Mezuzah Случај Направени во Израел.Големина на Mezuzah Случај 12 cm / 4.7 инчен (klaf скролува�

0 инчи мерење на отстапување се должи на прирачник за мерење и различни протега на ткаенини.Одлично за Д�

Рачно Изработени Објект.Елоксирани алуминиумски за да се спречи боја од пилинг off.Различни бои за да изб

★ Неверојатни Злато Позлатен Глеѓ Еврејски MEZUZAH СЛУЧАЈ со Копчето за Врата Judaica Подарок ★ Ова Mezuzah Маска

·Материјал : Висококвалитетна 84%памук и 16%Полиестер ·Карактеристики : Кратки / Долг Ракав, Лабава Одгова�

✔️ НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ Прифатлива Набавка на 5 Единици по Значително Пониска цена Паметен Избор Купи п�

Висок квалитет на светли бои никогаш не исчезнат мода и млади.Забрзана испорака : 35 дена.адвокатско крат

Сите mezuzahs се со висок квалитет, напишани од страна на вистински yireh shamayim (Страв од Небото) на посебни перг

Ова е детска соба Mezuzah случај.Материјал : плексиглас.Мотив : стариот град Ерусалим и Шин (shomer dlatot Израел = �

Please wait...