0
clear
  • YANXIAOPING 40cm Божиќ Венец Пред Вратата Декорација со Батерија Пакет Додатоци Божиќ Топки Празник Украси (Димензии : 40cm)
  • -20%
  • -20%
YANXIAOPING 40cm Божиќ Венец Пред Вратата Декорација со Батерија Пакет Додатоци Божиќ Топки Празник Украси (Димензии : 40cm)

YANXIAOPING 40cm Божиќ Венец Пред Вратата Декорација со Батерија Пакет Додатоци Божиќ Топки Празник Украси (Димензии

DEN 2037.60

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии - дијаметар од 40 × 8cm дебелина, со дијаметар од 30 × 10cm дебелина,различни големини, се прикажат ефектите се исто така различни.Слика - Нашите производи се подобри од оние што се прикажани на компјутерот, се надевам дека сте задоволни, иако се скапи.Дизајн - Овие декоративни garlands се рачно изработени, традиционалните бои во комбинација со реални Божиќ топки, со една релаксирана поглед, ова е добар Божиќ декорација.Надеж - додадете сјај на вашиот Божиќ и празник украси, совршен за врати, прозорците, скалите, камини, и да се направи вашиот дом совршен одмор.Нашите мисли - мислам дека ова е повеќето страшни работа или одмор шоу со сите потребни потреби.Материјал : човек-направени fiberdiameter 40 × 8cm дебелина, со дијаметар од 30 × 10cm дебелина,различни големини, се прикажат ефектите се исто така различни.Пакување : OPP bag Scope на примена : Погоден за денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, партија ѕид декорација, пред вратата декорација.Совет : Ако постои мала грешка во прирачникот спецификации и тежина, ве молиме да бидат careful About боја разлика : Поради снимање ефект, на пиксели на мониторот на компјутерот се различни, и вистинскиот објект е предмет на стандардот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

13oz Тешкидолжност банер материјал 1.5" Полите за поголема трајност.Дувачкиот grommets за лесно монтирање.Нара

Мали 12 знамиња, во секој мерење околу 5.Оваа Персоналните Bunting е отпечатен една страна кон највисок квал�

【36 парчиња Хавајски Leis Ѓердан】 сет на crimped цвет гарланд се состои од 36 делови, секој од нив е 100 см висок..

Злато Лажен Ѕвезда Жица Гарланд за Гроздобер Божиќ Украси внатре во овој божиќ сезона.Украси внатре во �

【 Материјал 】:Хартија 【 Елегантен Декор 】:Љубов срцето виси на ѕидот или кревет,давање на ѕвезденот�

Погоден за употреба како гарланд, занаети, украси за пакување, облека и повеќе.Постојат мали ѕвезда гарл

Пакет Содржина : ќе добиете 2 парчиња украсни лажен пресврт garlands, секој гарланд мерки за прибл.Својата сј

Ноќта на вештерките и Благодарноста tassel украси изгледа многу убава и селски; тие можат да бидат обесени

【 Материјал 】:Хартија 【 Елегантен Декор 】:Pennant знамиња виси на ѕидот или таванот,давајќи сјајна и св�

божиќ дрвени мушка оркестарот за Разлика од другите нормално Божиќ декор, одговара најмногу празнична �

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Достапен во 2 различни големини.Големи 12 знамиња, во секој мерење околу 7inches во најширока ширина и околу

Вклучува здрав укината метал дрво стои., е срцето на DIY активности.По виси низа на светлина, гледање и еф�

5 инчи на најширокиот ширина и околу 7inches долго со 100inches на лента.Оваа Персоналните Bunting е отпечатен една �

Големина : 45см.Материјал : пластика.Сите овие ставки се многу симулирани и дојде на живот, додавање на ви�

Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Долго време услуга : на Божи�

18.25 Метри (1825 cm) Должина 30 Џиновски Знамиња големина 18"" x 12"" 100% Полиестер.Идеален За Прослави & Страни...

Убава вратата виси украс обезбедува симпатична декоративни екранот и да направи да се чувствувате мирн

Блескава, магичен ефект.Користење со светла за екстра трепет 9 метри.Златните со ѕвезда embellishments.Да се ст�

Please wait...