0
clear
  • Longzhuo Преносни Cordless Воздух Duster Повеќенаменски Моќен 32000 ВРТЕЖИ во минута Прашина Почиста за Дома Автомобил Користам Црна+Сребро.
  • -20%
  • -20%
Longzhuo Преносни Cordless Воздух Duster Повеќенаменски Моќен 32000 ВРТЕЖИ во минута Прашина Почиста за Дома Автомобил Користам Црна+Сребро.

Longzhuo Преносни Cordless Воздух Duster Повеќенаменски Моќен 32000 ВРТЕЖИ во минута Прашина Почиста за Дома Автомобил

DEN 1536.00

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОКА МОЌНОСТ : Моќен прашина компресор со ултра‑висока брзина на мотор, со ниска брзина на ветрот е околу 20,000 вртежи во минута, висока брзина на ветрот е околу 32,000 вртежи во минута.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Погоден за голем број на сцени, како што е дом, автомобил, камера, компјутер случај, отворено скара и друга прилика.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Избраниот ABS + метални материјали, цврсти и издржливи, висока температура отпор, отпорност на абење.ИЗГРАДЕНА ВО БАТЕРИЈАТА : 7500 MAH 18650 батерија, полнење време е за 3 H, на првиот степен на пренос може да се користи за 120 минути, вториот степен на пренос за 50 минути.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Вие треба да го притиснете и задржете го копчето за 3 секунди за да го вклучите.Стандардно е ниска опрема кога вклучување, и потоа притиснете за да се прилагоди на висок степен на пренос.Спецификација : Предмет Тип : Прашина Почиста Материјал : ABS+Метал Боја : Црна+Сребро Тежина : Околу. 540g / 19oz Полнење Напојување : DC5 V Полнење на Текст Струја : 2 A Излезен Напон : 12 V Излезна Струја : 5 A Номинална Моќност : 35 W Полнење Порт : Т-C Порта Капацитетот на Батеријата : 7500 MAH (2500 MAH x 3, Батерија Број : 18650) (Изградена Во Батеријата) Време на Полнење : За 3 H Користење Време : Првиот степен на пренос : 120 Минути, Вториот степен на пренос : 50 Минути Осветлување Време : 4800 Минути LED Моќ : 1 W (0.5 W/Компјутери) LED Осветлувањето : 60 LU (30 LU/Компјутери) Моторни Брзина : 32000 Вртежи во минута со Удар Сила Тест : 80 M/S Работна Температура : -10-50℃ Работна Влажност : -20-60℃ Бучава :

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Задебелена пластични дното и прилагодливи конци се високи за да го задржи производот нога далеку од вла

Производителот : Diversey.Diverseyiuml;iquest;frac12; quot;БлесокUp Мебел Почиста, Лимон Мирис, 32 оз, Предизвика Спреј Шише, 1

Brillo Основите Масло, Сапун, Природно Дрво Почиста 3 x Акција.Природни Масла Формула, Безбедно Чисти Дрво и

Секоја кутија има пет одвоени прегради што ви овозможува да го носат до 5 зглобови / blunts / предролни.Секој

Лесен За Користење : Лесно да се примени и одлични резултати, нашите традиционални полирање ќе се исушат

5x5x1.5 дрво знак (NT BSSY)бела / избриши / сино.Овој уникатен дрвени знак доаѓа во чистите и јасни бои на бело, с�

8 / Пакет.Транспарентен ракав вклопува во со повеќето мебел нозе.Штити подови преку спречување на гребењ

Greenshield дрво & Ламинатни брише 40% екстра 70тите години.Нежно полирање на површини, отстранува нечистотии, п

Висок квалитет на гума, долг животен век.Обезбедување на голф putter клуб останува стабилна.На страна ребр�

Полски Восок е завршна глазура што содржи мешавина од високоодделение полимери и carnauba восок.Резултатот

Ѕидот Mending Агент : Сè што ви треба за на ѕид mending— сите во еден лесен алатка.На ѕид поправка Паста создава

8x8x1.5 дрво знак (WHT ATTMPT) white / black / јасни.Овој уникатен дрвени знак доаѓа во чистите и јасни бои на бело, сина

Akemi Боја Intensifier подобрува боја и структура на неутрален и безбоен камен површини.Способни за производст�

Predrilled 10 1 / 2 x 13 тврдо плак е bevelдве.Вклучува јасно капак и декоративни сребро завртки.Вклучува три соврем�

Аеросол мебел полски лимон 10 мл.Одличен Квалитет на голема вредност.Користете Дом Одберете houshold произв�

Овој мултицел восок не само што може да се чисти вашиот дрвен мебел и дрвени кабинети, но, исто така, полс

Please wait...