0
clear
  • 910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04210 Мешани Цвеќиња Бело Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци
  • -20%
  • -20%
910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04210 Мешани Цвеќиња Бело Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци

910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04210 Мешани Цвеќиња Бело Дрво Цртан

DEN 796.32

Достапност
Достапно за нарачка

910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04210 Мешани Цвеќиња Бело Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци.Илјадници накит одлуки шарм, шиење копчиња на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени. : ).Материјали : Дрво, Боја : како Фотографија ( повеќе бои ).Големината на секоја копче : (Aprox.) : 15 x 15 x 4mm,(19/32"x19/32"х5/32").Количина : 910 КОМПЈУТЕРИ. 910 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 04210 Мешани Цвеќиња Бело Дрво Цртан филм Уметност Изработката Flatback DIY Додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

30 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT22008 се Преклопуваат Триаголници Дрвени Дрво Уметности и Занаети

Жаба копчиња за затворање направени на квалитетот полиестер, издржливи.Големина : 8x3cm / 3.15x1.18inch; боја : ви�

30 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21736 Зелена Цвеќиња Круг Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Ма

13 / 8 во (35 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Полиран Хром / Мат Црна боја.Intricately направена со прецизни детали за до

Овој пакет содржи асортиман на мал кон среден шиење копчиња и монистра.Шиење поими доаѓаат во 1.6 оз паке�

Големина : 19 / 16 инчен.Крај : Црна Мат.Материјал : Челик.Тстил.Инсталација на хардвер вклучени.Ова се јасни

Совршена големина за дизајн,удобно за да ги држи во раце.55 инчен Завртка должина 30 мм3 cm1.Со силна структ�

11 / 2 во (38 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Мат Црна боја.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убави�

Производот е беспрекорно, без burrs на работ, и тоа ќе не гребење на кожата на вашето лице и раце.Објектот м�

6 Месец Замена Гаранција за Производство на Дефекти.КАРАКТЕРИСТИКИ ' РѓаБесплатно, Густи и ДолгиТрајни

Тема Големина : М8 x 16mm / 0.30 x 0.64 инчен(D*L); Глава Кол (Приближно) : 38mm / 1.47 инч.Вкупна Висина : 34mm / 1.38 инчен; П

Големина : 18mm / 0.7" дијаметар на секоја копче.Пакет од 10 е корисен прилог на вашиот комплет за шиење.Секој

11 / 4 во (32 mm) Дијаметар Knob.Завршил во Сатенски Никел.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убав

Самнер Улица Дома Хардвер нуди модерен, а сепак безвременски дизајни за да се заврши својата кујна или к

Пакетот вклучува 600700 парчиња на смола копчиња.Како нашите пакување е пондериран, постојат некои разлик�

Тоа веднаш може да се зголеми на половината големината на вашите панталони од 1 инч,или намалување на п�

Украсни копчиња embellishments на шиење цел да се одржи на ткаенина заедно.Копчиња, повеќето inconspicuoно суштинск�

Глава Кол : 36mm / 1.43"; Конец Големина : M6 x 35mm (D*L);Конец Теренот : 1.0 mm.Главен Материјал : Пластика, Метал;.Глав�

Не Затворање затворање.Производот е цврсти и издржливи заради својата најпосакувана материјал.Произво

13 / 16 во (30 mm) Должина Knob.Завршил во Мат Црна боја.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убавина

380 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 08276 Црвено Јагода Дрвени О

Мермер шема за шиење месо тело копчето, погоден за облека, торби капи декорација.Совршен за шиење, занае�

Одличен начин за да се промени соба е изглед.Светла, огледалокако, полиран хром финиш.Круг ringed knob форма...

11 / 8 во (29 mm) Должина Knob.Завршил во Шампањ Бронза.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убавина

【Најдобар Избор】, Со цел да одговара на копчето правилно, секој поставува вклучува 1 капи и 1 база,Копче�

Материјал : копчињата се направени од високо квалитетна метал и пластика.Големина : големината на шиење

✅✅Вреди да се Купуваат, Вашиот Прв Избор : Површината режач knob AEZ73453509 ви овозможува контрола на топлина�

Одговара за овие прилики : Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство; Приказ; Шкафот; Пр

Please wait...