0
clear
  • Мултифункционален коли SunHai Четири Тркала Шопинг Количка за Стари лица, На Вокер со Тркала Седиште, Седиште Виткање Ролери Количка (Боја : Златна Цвет)
  • -20%
  • -20%
Мултифункционален коли SunHai Четири Тркала Шопинг Количка за Стари лица, На Вокер со Тркала Седиште, Седиште Виткање Ролери Количка (Боја : Златна Цвет)

Мултифункционален коли SunHai Четири Тркала Шопинг Количка за Стари лица, На Вокер со Тркала Седиште, Седиште Виткање

DEN 988.80

Достапност
Достапно за нарачка

Даде стариот човек најдобар подарок.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме секогаш во вашата услуга.Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален специјална количка на тркала, а речиси и да нема собрание; 100% задоволството на клиентите и безбедност. 【Применливи Сценарија】 Практични и практични шопинг кошеви се внимателно дизајнирани да издржат rigors на шопинг, идеален за големи продавници и мал шопинг патувања.Дали сакате да се направи шопинг полесно?Со користење на овој лесен-за-свиок количка со ротирачки тркала снима болка на вршење на една или повеќе кеси.Притисни и количка за дизајн го прави шопинг полесно.Овој стилски шопинг количка, висок капацитет на кеса е идеално решение, обезбедување на поголем простор за што да се направи една поширока продавница. 【Функција Шопинг Кошничка】стилски дизајн го прави шопинг полесно и поудобно, и е многу погоден за стари лица или лица со ограничена подвижност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мала големина и преносни, лесно да се носат и продавница, лесен за употреба.Посебно дизајниран спасува т

На 5pcs поставување ви овозможува лесно да ја заврши движење на големи и тешки мебел и стоки, заштеда на вр

【Гумена Подлога Спречување на Гребнатини】 Нашите Мебел Dolly Ролери е 4Пакет со тркала, портокал гумена �

Специјално дизајнирани тркала : количка може да се движи слободно и е многу погодна за транспорт на опре

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен �

Премиум Тешки 55 Литри Тапан Dolly Не Тл; да ги Прифати повеќето стандардни тапан буриња, до 235 / 8" во дијамет�

На Sternmaster Outboard Моторни Dolly е совршено решение за складирање, транспорт и сервисирање на менгеме на outboard mo

Поради тоа што има изработено тркала, тоа може да се спречи гребење на подот.Прво, вметнување на кревање

Casters ви овозможи да се движат од соба в соба без никаков напор.Неутрални тонови може да биде координиран�

Платформа Должина : 36".Платформа Материјал : Алуминиум.Рициново Тркала Тип : Ролери.Капацитет (Lb.) : 6000 lb.Ри

Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, се многу практични.�

Направени со тешка челична конструкција.Печени емајл заврши.Има топката имајќи тип на вртливата casters...

54 Тежина (кг) 9.Ви благодариме за купување на овој производ во нашата продавница, ако имате било какви пра

Оваа ТешкиДолжност Прилагодливи Гуми Тркала Dolly е дизајниран да се укине и да се движат околу гуми и трк�

Прилагодлив : Изградени Со Тешки Челик, Овие Приклучоци Се Обезбеди Сигурна, Безбедна Поддршка За Возил�

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел 400 KG носивоста, се користат за но

[Неколку Мебел Dollies] Овој мебел dolly вклучува неколку dollies , солиден casters да се задржи dolly стабилен дури и на

Please wait...