0
clear
  • CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај Деца Случај за iPad 9.7 2017/2018/Air2/Pro9.7,Три Слој PC+TPU Хибрид Тешки Shockproof Солиден Заштитна Маска Случај,Меки Силиконски Стојат Покрие Таблета Заднио
  • -20%
  • -20%
CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај Деца Случај за iPad 9.7 2017/2018/Air2/Pro9.7,Три Слој PC+TPU Хибрид Тешки Shockproof Солиден Заштитна Маска Случај,Меки Силиконски Стојат Покрие Таблета Заднио

CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај Деца Случај за iPad 9.7 2017/2018/Air2/Pro9.7,Три Слој PC+TPU Хибрид Тешки Shockproof

DEN 1293.60

Достапност
Достапно за нарачка

1. Случај за таблет - Вклучете го вашиот уред под целосна заштита. 2. Тенок и преносни - совршено се вклопуваат за вашиот уред додека додавање на само 5 милиметри на дебелината. 3. Користење на еколошки материјал, потрајни - на предната маска е прашина-доказ, додека задниот поклопец е капка-отпорни и тешко е да се валкани. 4. Синтетички надворешноста и мазна внатрешност се обезбеди сеопфатна заштита за вашиот таблет.Дизајниран за i Pad 9.7 2017/2018/Air2/Pro9.7.Овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без отстранување на случај.НЕ се компатибилни со другите модели! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставит

1 Случај за таблет Вклучете го вашиот уред под целосна заштита 2 Тенок и преносни совршено се вклопуваа�

Овој случај е компатибилен со Garmin Edge 1030 / Edge 1030 Плус GPS Велосипед Компјутер.Едноставен и елегантен случа�

Само компатибилни со Air Tag (2021); пакетот вклучува 2 keychains; Ознака не се вклучени.Флексибилни, тешки и grippy си�

(Рамо, Рака не е вклучен).Секоја радио случај е тестирана во текот на процесот на производство, за да бида

Пневматик упатуваа дизајн,многу кул.Заштита Доказ Против маснотии, пукнатини, гребнатини, гребнатинки,

Само компатибилни со Air Tag (2021); пакетот вклучува 2 keychains; Ознака не се вклучени.Флексибилни, тешки и grippy си�

Користете адсорпција технологија за да ја инсталирате Airpods кутија на Airpods полнење кутија...

Овој случај е компатибилен со Garmin Edge 1030 / Edge 1030 Плус GPS Велосипед Компјутер.Едноставен и елегантен случа�

1 Случај за таблет Вклучете го вашиот уред под целосна заштита 2 Тенок и преносни совршено се вклопуваа�

【Совршен Носител за Air Pods Вежба Складирање】Направени од храна одделение издржливи, меки силиконски ма�

❤【Dustproof / Scratchproof / Shockproof】❤ Оваа симпатична животно shockproof Воздух парчиња ПРО случај обезбедување на го

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

【Совршен Носител за Air Pods Вежба Складирање】Направени од храна одделение издржливи, меки силиконски ма�

1 Случај за таблет Вклучете го вашиот уред под целосна заштита 2 Тенок и преносни совршено се вклопуваа�

Направени од вистинска кожа и вистински крои во комбинација со нашиот најнов Во Калап Кожа Примена на т�

Само Компатибилни со Apple Mag Safe Батеријата Pack(уредот не е вклучен).Направени од високо квалитетна мека теч

Оваа носење е произведен со високо квалитетни компоненти во stateoftheart сертифицирана фабрика за најдобрит

Please wait...