0
clear
  • Фосилни Жените Повелбата Хибрид Smartwatch HR со Секогаш-За Отчитување на Екранот, отчукувањата на Срцето, Активност Следење, паметен Телефон Известувања, Пораки Прегле?
  • -20%
  • -20%
Фосилни Жените Повелбата Хибрид Smartwatch HR со Секогаш-За Отчитување на Екранот, отчукувањата на Срцето, Активност Следење, паметен Телефон Известувања, Пораки Прегле?

Фосилни Жените Повелбата Хибрид Smartwatch HR со Секогаш-За Отчитување на Екранот, отчукувањата на Срцето, Активност

DEN 1269.60

Достапност
Достапно за нарачка

Хибрид Smartwatch HR (Срцето) работи со i Phone и Android Телефони.Уживајте во долготрајна батерија.Ова е паметна види што може да трае и до 2+ недели на едно полнење.Магнетни USB полнач вклучени. **Варира врз основа на користење и по инсталирате ажурирања**.Опремени со отчукувањата на Срцето сензор за во-длабочината на здравје следење.Пратете на вашите чекори, активни минути, калории, пулс на срцето, спиење.Ова е една smart watch - Примање и гледање паметен телефон известувања и предупредувања, видете календар и временските ажурирања, ја контролирате вашата музика и многу повеќе.Иновативен часовници дизајнирани со интегриран механички раце и секогаш-за читање од екранот покажува curated информации со само еден поглед; Случај големина : 42mm; Бенд големина : 18mm; меѓусебно со сите Фосилни 18mm бендови; отпорни на вода до 165ft (50m); увезени.Компатибилност : Андроид 5.0+, i OS 12.0+.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

⛹️♀️1 Апликацијата функционира:Чекор по чекор、Растојание、Калории、Крвен притисок、Крв, кислород、

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Води евиденција на вашите нивото на енергија, Пулсот Вол (ова не е медицински уред и не е наменет за упот�

2 Функционална апликација : повеќе прецизно позиционирање, двонасочно разговор, јаснаразговор повици, с

Води евиденција на вашите нивото на енергија, Пулсот Вол (ова не е медицински уред и не е наменет за упот�

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни email, ние ќе ви �

Корисни за Учење : извадете го ексклузивен извор чип и да почне smartwatch.Претседателот користи висок квали�

Моден : Овој паметен часовник е многу стилски, со добра појавување ефект и добра decoion ефект...

bluetooth спортски види pedometer ▲Материјал : се усвојува чист метал материјал цртање процес, и секој детал е ис

Со повик на ѕид функција.еден дното да се испрати СОС сигнал.Бидете информирани на вашиот детето локаци�

0 (погоре), IOS8.Ние нудиме бесплатен замена или целосна наплата ако не сте целосно задоволни со нашите про�

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Води евиденција на вашите нивото на енергија, Пулсот Вол (ова не е медицински уред и не е наменет за упот�

Ве молиме имајте во предвид : Оваа набавка е за 1x Тешко ЕВА Случај САМО и не содржи никакви други уреди пр

Голем Број на Спортски Следење : Поддршка за одење, трчање, пливање, пешачење, велосипедизам, фудбал, кош�

[Отворен уво Аудио]Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни email, ние ќе ви �

По поврзувањето со услугата на SIM картичката, можете да го користите двонасочно повик на функција за да �

За поддршка на системот : i OS 8 【Мултифункционален】 : Heart Rate Монитор, Крвен Притисок Монитор,Pedometer, Растој�

Спиење Монитор Тоа може автоматски да ја признае вашата спиење степен и време.Тоа е високо сугерираше д

Поддршка надворешни работи, неблагодарна работа, одење, отворено велосипедизам, велосипедизам, јога, ко

На прв поглед, може да се види растојание, брзина, отчукувањата на срцето, дворови во зелена и повеќе од с

IP67 водадоказ : животниво на водадоказ, веќе не се грижите за пот и дожд, повеќе лесен за употреба., се вежб

Направи & Примате Повици Без Да Се Поврзете На Паметен Телефон.Bluetooth 3.0 со Систем за Следење и двонасочна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Висок квалитет, компактен Розова тежок случај за крајната заштита на вашиот smartwatch!.Мека чувствува поста

Please wait...