0
clear
  • Извештај го Опфаќа Обоени Пластични Папки Датотека со Лизгачки Бар Извештај го Опфаќа 60 Лист Капацитет Транспарентен Продолжи со Презентација Датотека Папки Орга
  • -20%
  • -20%
Извештај го Опфаќа Обоени Пластични Папки Датотека со Лизгачки Бар Извештај го Опфаќа 60 Лист Капацитет Транспарентен Продолжи со Презентација Датотека Папки Орга

Извештај го Опфаќа Обоени Пластични Папки Датотека со Лизгачки Бар Извештај го Опфаќа 60 Лист Капацитет Транспарентен

DEN 321.84

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се чисти, водоотпорен.Киселина-бесплатно да се заштити вашиот ценет документи.За повеќе употреби и да се рециклира.Пакетот вклучува : има 10 12*8.5 inprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Со исклучок на предмети од други папки во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете неколку грешки, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полнење Ni MH NiМЗ AAAA батеријата НА6 LR61 батерии.Квалитетот челик школка, многу цврсти и издржливи, ефикасно

Направен во САД! 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Изберете Линија на лен попречу�

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина / совет голем�

Сите навигација информации се достапни, e.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на ек�

Се продаваат како 12 / Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела / Сина бран

Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, везени крпа, капчиња куки и instrustion.Можете да направите ваши�

Карактеристики на производот ДОВЕДЕ голем екран црвено дигитален дисплеј 6.На сензорот жици 6.На далечи�

Носат NSF International Certification.Се состои е прилагодлив куршум обликувани нозе.Карактеристики на backsplash скатен в

Имплицитни ефект, се водат дизајн, умен структура, лесна лепило。.Скриени пенкало кутија, мали пенкало к�

Камерата може да капацитет до 1920 x 1080p 10bit 4 : 2 : 2 видео во 59.Двојна SD картичка слотови се овозможи автоматс�

Современиот и модерен дом мебел може да се додаде чувство на префинетост и мода да атмосферата на вашио�

Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; Огледало : Стакло.Големина : 6.2 cm x 0,8 cm (2 ; Добар избор за

♦ Интегрирани во калапи, подобрен процес, цврста и издржлива, не е лесно да се распрснувале, антипадот и

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Топли пијалаци кригла.Мултидимензионална sculptured кри

180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина...

Стаклена плоча рачно изработени со бели нијанси и светкава ефект.Додава еден допир на стил и луксуз во в

【vжлеб】Оваа магнетна база на носителот усвоена на vжлеб дизајн на дното за стабилна монтажа на цилиндр�

ПЕРФОРМАНСИ На 336⁰ F влажни вриење точка и 521⁰ F сува вриење точка надминува општи карактеристики за ТОЧ�

СМОЛА СТАКЛО ЕФЕКТ Многу цврсти, Pébéo Topaze Кристално Проѕирни Смола имитира стаклена паста благодарение

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06 Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стан�

Please wait...