0
clear
  • 2021 Prostar NH77HPQ 17.3-Инчен FHD 144Hz 72% NTSC, Гејмерски Лаптоп, Intel i7-11800H, RTX 3060 6GB, 32GB RAM меморија, 1TB NVMe SSD + 1TB HDD, Windows 11
  • -20%
  • -20%
2021 Prostar NH77HPQ 17.3-Инчен FHD 144Hz 72% NTSC, Гејмерски Лаптоп, Intel i7-11800H, RTX 3060 6GB, 32GB RAM меморија, 1TB NVMe SSD + 1TB HDD, Windows 11

2021 Prostar NH77HPQ 17.3-Инчен FHD 144Hz 72% NTSC, Гејмерски Лаптоп, Intel i7-11800H, RTX 3060 6GB, 32GB RAM меморија,

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

Prostar Гејмерски Лаптоп : 17.3 Инчи Full HD (1920x1080) 144 Hz Широк Поглед Агол, 72% NTSC, Мат Дисплеј.Високи Перформанси, Процесор : Intel Core i7-11800 H 2.3 GHz Процесор, 8 Јадро, 24 MB Smart Кеш.Моќна Графичка Картичка : NVIDIA Ge Force RTX 3060 со 6 GB GDDR6. Меморија и Меморија : 32 GB DDR4 3200 Mhz, 1 TB NVMe Цврста Состојба Диск, 1 TB HDD.Дополнителни Карактеристики : 16 GB USB Флеш Диск за Обновување, Без Bloatware, Intel Dual Band Безжичен Wi-Fi 6 AX201 + BT, Windows 11 Дома, 1 Година Гаранција.Фати огромен брза акција во совршен детал.Во 144 Hz refresh стапки ќе добиете остра брилијантен квалитет на слика 144 пати во секунда.Не blurs и не ghosting.NH77 HPQ е 170 степен широк агол 72% NTSC екранот прави најдобар живописни широк спектар на бои, дишење живот во секоја рамка ќе се види.Искуство боја-богата игри начинот на кој таа е наменета да биде.Мулти-Екран Способност.Преоптоварат вашите сетила со 4x екраните.NH77 HPQ поддржува до 3 дополнителни следи преку HDMI и Display-Порта, па можете да се истражуваат фантастични светови во целост го одзема здивот HD опкружуваат.Опремени со NVIDIAs врвни Ge Force RTX 3060 графичка картичка, NH77 HPQ дава право на иднината на игри и содржини создавањето.Поткрепа на следната генерација на ray-следење и tensor јадра, илјадници shader процесори, и ПИ-базирани на технологии за око-отворање добива во брзина, рендерирање, реализам, и ефикасност.Звук Blaster Кино 6 технологии ве стави во центарот на случувањата и на висината на драма со хардвер и оптимално-tuned аудио профили за да инспиративна совршенство.Трансформира рамен две-димензионални бучава во полн живот-како 3 D soundscapes.Искуство богат, импресивен аудио дека дури и вистински познавачи може да го цениме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бали сено се кружни или правоаголна бали на притисок сено.За време на жетвата време може да се види огро�

【Висока безбедност】хоризонтална лента е направен од челик со мултиточка поддршка, која може да издржи

Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција.Домашни МИЛЕНИЦИ Идеален за домашни милениц�

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Прирачник за дренажа метод, лесен и брз.Добар целокупниот airtightness, подобро масловода поделба, и комприми�

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

Максимална сила, лесни палубата го прави овој совршен избор за движење на најголемиот дел на производот

Голема вредност : вклучува медиуми sifter и 5lbs од нерѓосувачки челик превртување на медиумите.Голем капаци

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Компатибилен со i Phone 11 Про 50% Полиуретан / 25% TPU / 25% Поликарбонат.Внатрешниот дел на синтетички обичен pel

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

Предмет тип : Прекинувачи.Актуелни : 630 A.Број на модел : XCKP2163 M12 ZCP21 M12 ZCE63 Карактеристики : 1 Тип на прекинув�

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло�

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

Капка тестирани : Нашите i Phone случај има се тестирани за да капка висина од 2 метри за да се обезбеди дури

100% Памук.ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ : Сет од 3 вклучува сива жица кошници со црна ќе биде во можност да се модерно о�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л�

Please wait...