0
clear
  • Купувачот Точка Ultra High Speed HDMI 2.1 Кабел Динамичен HDR 1.8 M (6ft) 8K 120Hz, 48Gbps, eARC (Црна, 1 Пакет)
  • -20%
  • -20%
Купувачот Точка Ultra High Speed HDMI 2.1 Кабел Динамичен HDR 1.8 M (6ft) 8K 120Hz, 48Gbps, eARC (Црна, 1 Пакет)

Купувачот Точка Ultra High Speed HDMI 2.1 Кабел Динамичен HDR 1.8 M (6ft) 8K 120Hz, 48Gbps, eARC (Црна, 1 Пакет)

DEN 383.28

Достапност
Достапно за нарачка

1 способност.1 е најновото ажурирање на HDMI спецификација и поддржува голем опсег на високото видео резолуции и refresh рамка стапки.0) 48 Gbps (HDMI 2.HDMI Ултра Висока Брзина со Етернет.Висока Чистота Кислород-бесплатни Голи copped + Конзервирани Бакарна жица.Тестирани за квалитет и 2.AMD Free Sync поддршка за Play Station 4 Про и Xbox Еден XDolby Визија HDR поддршка.Ал-Mylar Фолија. 3 D От HDMI Кабел.Најдобар квалитет за беспрекорна гледање искуство.Вие нема да мора да се грижите за проблеми со компатибилноста.CL3-Номинална (Изборен) ПВЦ Јакна.Најдобар квалитет за беспрекорна гледање искуство.1 со 48 Gbps пропусен опсег и Етернет.Подобрување на пропусен опсег од 18 Gbps (HDMI 2.Тоа обезбедува целосна компатибилност помеѓу аудио уреди и претстојните HDMI 2.1 кабел нуди најголем bandwidth и повеќето карактеристики на секој HDMI кабел на пазарот денес.HDMI Спецификацијата 2.AMD Free Sync поддршка за Play Station 4 Про и Xbox Еден X.Купувачите Точка 48 Gbps 8 K HDMI 2.0) 48 Gbps (HDMI 2.Последното Издание за Максимална Професионални Перформанси.Памук/Најлон Мрежа (Опција).Динамичен HDR Поддржува голем опсег на повисока резолуција и refresh стапки.1 со 48 Gbps пропусен опсег и Ethernet Dynamic HDR поддршка овозможува во секој момент на видеото е прикажана во својата идеална вредности за длабочина, детали, светлината, контрастот и пошироко боја gamuts—на сцена по сцена или дури и рамка-по-рамка основа.Игри HDMI 8 K 120 Hz кабелот поддржува гејмерски конзоли како што PS4 ПРО и XBox Еден со напредни функции, како што Игра на Владата VRR со променлива refresh стапка.Ultra High Speed HDMI 2.Про 24 K Злато Конекции.Подобрување на пропусен опсег од 18 Gbps (HDMI 2. Dolby Визија HDR поддршка.Заземјување На Жица.1 производи.Плетенка Оклопна.Вклучувајќи 8 K 60 Hz или 4 K 120 Hz, резолуции до 10 K.1 Најновите Спецификации : .Оваа нова разноврсна 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Истовремено трансфер двојна видео потоци, дозволувајќи им на различни корисници да се види различни ви�

За разлика од другите имитација брендови, RUIPRO има положено широка компатибилност перформанси верифика�

Во меѓувреме, ве молиме да се увери JSAUX 10ft Mini Display Port на HDMI Кабел се тестирани повеќе пати за да се осигур�

【HIGH ПРИЛАГОДУВАЊЕТО】кабел менгеме е исклучиво наменета САМО за Small Rig BMPCC 6k Про кафез 3270 (ASIN B093 F6 Q42 D) дек�

Конектори : HDMI машки да HDMI машки.Злато Позлатен за подобар квалитет.Обезбедува најпознатите сигурен сиг

Производителот гаранција може да не се применува.HDMI со Голема Брзина со Ethernet (v1.4) кабел со Тип Машки Коне

HDMI 2.0 Машки да Машки Надолна Аглеста 60 Hz, 4 K*2ККабел 2 нога HDMI Кабел Поврзете го вашиот BlueRay плеер, Кабловс�

3 Кабел за Продолжување; ги Поддржува сите VESA Резолуции До WUXGA (1920x1200), во 60 Hz Refesh го Оценувате со 1 Пиксели /

Поддржува 4 K Ultra HD, HDR, 3 D, Ethernet, и ЛАК.УЛ Оценет CMG / FT4 Во Ѕид Употреба.Активни Фрекфенц.за Изедначување Овоз

HDMI 2.0 функција на поддршка.Резолуција до ултра HD 4 К @ 60 Hz, 3 D и Етернет конекција на долги растојанија со с�

Некомпресирани дигитални видео и мултиканален аудио на еден кабел.Резолуција : 2048 x 1536 Податоци брзина н

【Голема Компатибилност】 : На 4k highspeed HDMI кабел , кој се подложува на строги тестирање пред да ја напушти ф

????ОРИГИНАЛНИТЕ ОЕМ????Најдобар квалитет на HDMI кабел оптимизиран за Xbox Серија X & Xbox Серија С.????ТОЧНО 4 K ИГР

Sound Original storefront Повратни информации 100% позитивни во последните 12 месеци, 30 ден парите назад гаранција за �

Тесни простори кои ви даваат проблем поврзување на вашиот HDMI кабел.Оваа порта saver ќе помогнат да се олес�

Одговара BluRay плеер,PS3,PS4,XBOX 360,DVD плеер,3 D ТВ,Компјутер и повеќе HDMIкомпатибилен уред.Кабелот може да ги под�

HDMI EXTENDER НАД CAT5 / 6 : заштеда на време и пари со користење лесно да се инсталира Cat5 кабли или постоечки Cat5 ин

Одликувајќи се со висок квалитет 28 AWG чист бакар жица.Овој Кабел е изработен од Дазаштитен внатре позлат

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

Карактеристики : Поддржани Видео Формати 480i 576i 720 P 1080i 1080 PSupported Аудио Формати DTSHD / Master Audio / DolbyTrue HD / multichannel

8k HDMI кабел изградена минатата преку следната генерација на HD.Најлон HDMI кабелот, злато позлатен конектор

Q3 : Е ова 4 K hdmi кабел hdcp 2.0 стандардот и да може да биде компатибилен со сите верзии под 2.Тоа е компатибиле�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ви овозможува да уживате во совршено аудио верност.Samsung Q80 T Q90 T.Брзо Префрлување Медиуми (СОК).Поддршка Д�

Податоци брзина на пренос : Надминува 10.2 Gbps.Злато позлатен HDMI (Тип А) да го Тип) конектори 7.3 mm К Г., 28 AWG црн�

25 Метри High Speed HDMI Кабел се поврзува на Bluray плеер, компјутер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, кабловска с�

【Целосна должина поддршка HDMI 2.На влакна HDMI диригент е направен на хибридни чисто стакло и OFC жици, не на�

Одличен Квалитет и UniBody Дизајн : Нашите HDMI кабел не се како заеднички HDMI приклучоците со цвест во средина

【HDMI Продолжување & Посилен Сигнал】 : JSAUX highspeed HDMI кабел за продолжување може да се прошири за кратко HDMI к�

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Овој HDMI кабел е направен од висок квалитет на алуминиум школка како и �

Please wait...