0
clear
  • Прашка Крстот Тело Ранец,Мрзливост На Гранка Симпатична Меки Анти-Кражба Мажи Градите Торба Секојдневен Торба
  • -20%
  • -20%
Прашка Крстот Тело Ранец,Мрзливост На Гранка Симпатична Меки Анти-Кражба Мажи Градите Торба Секојдневен Торба

Прашка Крстот Тело Ранец,Мрзливост На Гранка Симпатична Меки Анти-Кражба Мажи Градите Торба Секојдневен Торба

DEN 693.12

Достапност
Достапно за нарачка

Постојат два уво токи на дното на торбата.Може да се користи како гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / градите торба / патна торба / работа или бизнис торба, погоден за канцеларија, училиште, отворено, деловни и други прилики.Можете да изберете на левото рамо или на десно рамо според сопствените навики.Нула Resistant Made на Високо Квалитетни Материјали ткаенини и оваа прашка торба е Отпорен на Гребење.Клиентите пријателски дизајн : На рамо, рака е прилагодлив, можете да ја прилагодите како сакате.Висок Квалитет : Трајни и лесни анти-нула прашка торба со високо-одделение полиестер и лесно сокриј-во можност патент.Тоа не е водоотпорен и избегнувајте да го користите во поројниот дожд или впива во вода.Прилики:Мулти-функционална површина, accessary оддел со функционална џебови за да се задржи кабелот за напојување, глувчето, книги, ливчиња и др.Голем Capacity Multiple џебови, лесен пристап до сите ваши уреди (како што се smart телефон, слушалка, таблет, пасош, паричник, копчиња, моќ банка, полнење кабел).Торба чува како нова по долго време користење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1

Материјал на ранец е мека и светлина,може да се свитка во вашиот багаж додека патуваат.Овој Ранец е напр

Тоа Има Голема Флексибилност.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа т

Две сепаратори во главната преграда се лесен доволно за да ви помогне понатаму организира работи.Децат

Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.Или подарок на вашето семејство или пријател, т

Овој Ранец е направен со висок квалитет и отпорни на вода материјал, обезбедува дополнителна сила и дол

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Исто така, Тоа Е Голем Дар За Секого.Можете Да Го Користи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превоз

Тој исто така одговара и на мажите и на жените.Овој водоотпорен перница е добар избор за чување на предм

Можете Лесно Може Да Прашка Тоа Напред И Кога Треба Да Се Работи Во Или Надвор.Погоден За Патување, Учили

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1

Поголем zippered комората е компатибилен со 2019 i Pad 7 10.Можете да испраќате слики ви се допаѓа да се печати во

Голем Капацитет За Складирање На Многу Објекти Како Што Се Падовите, Книги, Облека, Камера, Итн.【Лесни &

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, нај

*Отпорни на вода полиестер ткаенини можат ефикасно да се заштити книги и други предмети што не се да се н

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Оваа Crossbody Прашка Торба Може Да Биде Толку Мала Crossbody Чанта Носат Во Вашето Тело,Или Како Прашка Перниче

Со гордост дизајниран & печатени во САД.МУЛТИЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книг

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Multicolor.КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, ла

Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да

Направени од издржлив полиестер и кожа, allinclusive, убава и практична.Големина : 12.6 x 5 x 14.8 инчи (L x W x H).Stucture : 1

Изградена на здрав 600 Denier СТП.Голем главниот отворање лесно да ги чува сите дополнителни сувенири стекн

【ДИЗАЈН ОПИС】Професионални DIY, поддршка на клиентите прилагодување, fullframe еден двострано печатење, ви

Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер.Има рам

【ДИЗАЈН ОПИС】Професионални DIY, поддршка на клиентите прилагодување, fullframe еден двострано печатење, ви

【ДИЗАЈН ОПИС】Професионални DIY, поддршка на клиентите прилагодување, fullframe еден двострано печатење, ви

Премиум airmesh материјал 2 начини да се носат : ранец или crossbody.Метал брендирање.Преден џеб за мали предмети

Please wait...